Частный комплекс
непрерывного образования
«ШКОЛА «ЭЙДОС»
УЧИТЕСЬ
У ЛУЧШИХ!
+38 (050) 102-22-12
+38 (061) 239-65-60 69091, Украина, г. Запорожье,
ул. Нижнеднепровская, 4а
ЦЕНТР
ЯСЛИ-САД
ШКОЛА
ЭКСТЕРНАТ

Новости

Фокуси – це весело!

15 березня – чудовий день для ПРОЕКТУ!  Так вирішили учні 1, 2 та 4 класів...

"Я выбираю президента" проект М18

Сегодня ученики Школы "ЭйдоС" вместе с учениками 92 школы окунулись с головой в...

Итоги недели физкультурно-эстетического цикла

Вот и подошла к концу неделя физкультурно-эстетического цикла  Благодарим...

Открытый урок английского во втором классе

Продолжает неделю открытых занятий для родителей урок курса «Природоведение на...

Лекция Национальной полиции о буллинге

В рамках всеукраинской программы нашу Школу посетили представители Национальной...

Проектний день - "Природа взимку"

У п’ятницю учні 3-го класу завершили «мандри» Зимовою...

Финал недели иностранных языков

Игрой "Орел и Решка" завершили наши ученики неделю иностранных языков. Как вы...

Неделя иностранных языков, день 3

Сегодня, в программе недели иностранных языков ученики начальной школы...

Неделя иностранных языков, день 2

Неделя иностранных языков продолжается😏 Вчера ученики средне-старшего...

Неделя иностранных языков, день 1

Ура! В ЭйдоСе началась неделя иностранных языков! Неделя игровых...

все новости

Достижения учеников

Результати участі школярів у інтелектуальних змаганнях

у І семестрі  2018/19 навчального року

 

І. МІЖНАРОДНІ

1.1

Назва змагання

Учасник

Результат

Вчитель

Тестування за програмою «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX) у 2018/19 н.р.

Шафоростова М.

  • 10 кл

Запрошується на ІІІ тур

Переможець

І та ІІ туру

Грединарова І.І.

1.2

Міжнародний дистанційний проект «Ерудит-Марафон-учнів» у 2018/19 навчальному році

Гайдаєва М. – 1 кл.

І місце у 4р

Таралешко Н.В.

Дубова О.В.

Дерега О.Ю.

Малиновська В.Б. 

Резнік М. – 2кл.

І місце у 4р

Фатєєва Д.  – 3 кл.

І місце у 2р

Романчук К.-  4 кл.

І місце у 2р

Юксель З.  – 4 кл.

І місце у 2р

 

II. МІСЬКИ

Міський (ІІ) етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

3.1.

-   Математика

Васін Н. – 11 кл.

Русанов А.– 6 кл.

Запрошуються на ІІІ обласний етап

IІІ місце 

III місце

 

 

Лейбович А.В.

- Французька мова

Супрун О. – 10 кл.

Запрошується на ІІІ обласний етап

І місце

Буркот В.В.

-     Українська мова та література

Шафоростова  М.  – 10 кл.

III місце

 

Ніколаєвська – Лук ’яненко Т.В.

-  Англійська мова

Васін Н. - 11 кл.

Герасименко Д.  –8 кл.

Чадова А. – 9 кл.

III місце

ІІІ місце    


ІІІ місце      

Грединарова І.І.

 - Економіка

Левицький О. –
11 кл.

Васін Н. – 11 кл.

ІІІ місце


ІІІ місце

Олейнік О.М.

 

 

 

 

Результати участі школярів у інтелектуальних змаганнях

у І семестрі 2017/2018 навчального року

І. МІЖНАРОДНІ

1.1

Назва змагання

Учасник

Результат

Вчитель

Тестування за програмою «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX) у 2017/18 н.р.

Левицький О. – 10 кл.

Переможець

І та ІІ туру

Грединарова І.І.

1.2

Міжнародний дистанційний проект «Ерудит-Марафон-учнів» у 2016/17 навчальному році.

Бутов М. – 1 кл.

Посіли перше місце у трьох раундах конкурсу

Носевич І.В.

Дерега О.Ю.

Малиновська В.Б.

Таралешко Н.В.

 

Нечепуренко Л. – 2 кл.

Храпач А. – 3 кл.

Байтала М.– 3 кл.

Самойленко Б. – 4 кл.

II. МІСЬКИ

3.1.

Міський тур Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін:

- історія;

Біляк А. – 9 кл.

Чадова А. - 8кл.

Бойкій К. – 8 кл.

IІІ місце

III місце

III місце

 

Петриковська Т.П.

- фізика;

Бойкій К. – 8 кл.

IIІ місце

Волков В.О.

- біологія;

Бойкій К. – 8 кл.
Шафоростова М. 9 кл.
Соколенко К. – 9 кл.
Пасечник А. – 9 кл.

II місце
ІІІ місце

ІІІ місце

ІІІ місце

Кушнір С.Ю.

- українська мова та література;

Пасечник А. – 9 кл.

III місце

Шаго Л.Н.

- англійська мова;

Герасименко Д. –7 кл.

Бойкій К. – 8 кл.

Супрун О. – 9 кл.

III місце


ІІІ місце

ІІІ місце

Грединарова І.І.

- російська мова;

Шафоростова М. 9 кл.

ІІ місце

Коральска Н.В.

- економіка.

Левицький О. – 10 кл.

ІІІ місце

Олейнік О.М.

 

       Результати участі школярів у інтелектуальних змаганнях

у ІІ семестрі  2017/18 навчального року

                                                                   І. МІЖНАРОДНІ

 

Назва змагання

Учасник

Результат

Вчитель

 

1.1

Міжнародний конкурс

«Ерудит марафон учнів - Спеціаліст 2017»

(шкільний етап)

Бушман М. – 1 кл    

 

І м / рос

І м /мат

ІІ м / ок.м

ІІ м / літ.ч

ІІ м / інф

І м / англ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прокопенко В.А.

Малиновська В.Б.

Дерега О.Ю

Дубова О.В.

  Филоненко М.С

Жуковська В.В.

    Носевич І.В.

Таралешко Н.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Таралешко П. – 1 кл

І м /  рос

І м / мат

І м / ок.м

І м / літ.ч

І м / інф

І м / англ

Юлдашева А – 1 кл

І м /  рос

І м / мат

І м / ок.м

ІІ м / літ.ч

І м /інф

І м /англ

    Коваль С. – 2 кл

І м/  рос

  ІІ м/ мат

ІІІ м / ок. м

І м / літ.ч

І м/ інф

ІІІ м /англ

Лебідь І. – 2 кл

ІІ м / рос

ІІІ м / мат

І м / ок. м

ІІІ м / літ. ч

І м / інф

І м / англ

Майстренко Г. – 2 кл

ІІІ м / рос

І м / мат

ІІ м / ок.м

ІІ м / літ.ч

ІІ м / інф

ІІ м / англ

Александрова П. – 3 кл

ІІІ м / рос

І м / мат

І м / ок.м

І м / літ.ч

ІІ м / інф

І м / англ

Жевакіна Д. – 3 кл

ІІ м / рос

І м / мат

ІІІ м / ок. м.

ІІ м / літ.ч

І м / інф

І м / англ

Чукленков Д. – 3 кл

І м/  рос

І м / мат

ІІ м / ок.м

І м / літ.ч

І м / інф

І м / англ

Акуліч К. – 4 кл

І м/  рос

ІІІ м / мат

І м / ок.м

ІІІ м / літ. ч

ІІІ м / інф

І м / англ

Васютін В. – 4 кл

ІІ м / рос

ІІ м/ мат

ІІІ м / ок. м.

І м / літ.ч

ІІ м / інф

ІІІ м /англ

Самойленко Б. – 4 кл

І м/  рос

І м/  мат

ІІ м / ок.м

ІІ м / літ.ч

І м / інф

ІІ м / англ

1.2

VII міжнародна дистанційна олімпіада з ТРІЗ

Коваленко Б. – 1 кл

ІІ місце

 

 

 

Грединарова О.М.

Зинченко М.О.

 

Леляков Д. – 1 кл

ІІІ місце

Пуховский А.  - 1 кл

ІІ місце

Байтала М. – 3 кл

ІІІ місце

Романчук К. – 3 кл

ІІ місце

Берест К. – 3 кл

ІІІ місце

Левицький О. – 10 кл

ІІІ місце

IІ.  ВСЕУКРАЇНСЬКІ

2.1

XXІІ Всеукраїнський турнір юних філологів

Левицький О. – 10 кл

ІІ місце/ анг

ІІІ місце/укр

 

 

 

Шаго Л.М.

 

Грединарова І.І.

Коральска Н.В.

Ніколаєвська Т.В.

 

Люшинська Г.В.

Ангелова О.А.

Машко Г.Н.

 

   

Васін М. – 10 кл

ІІ місце/анг

ІІІ місце/ укр.

Грипас Б. – 10 кл

ІІІ  місце/анг

Супрун О. – 9 кл

ІІ місце/ анг

Чадова А. – 8 кл.

ІІ місце/ рос

Герасименко Д. – 7 кл

ІІ місце/ анг

ІІІ місце / укр

Попов Д. – 7 кл

ІІ місце/ англ

Русанов А.  – 5 кл

ІІІмісце/ рос

ІІІмісце / укр

Демір Д. – 5 кл

ІІІ місце/анг

ІІІмісце /укр

Макаров Д. – 5 кл

ІІІ місце / англ

 

2.2

 

 

Всеукраїнський етап математичного конкурсу Кенгуру 2016/17

Дричинич Я. – 2 кл

Коваленко О. – 2кл

  

 

     ІІ місце

 

Дерега О.Ю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жевакіна А. – 3 кл

Мочалов А. – 3 кл

Прокудіна А. – 3 кл

Олександрова П. – 3 кл

Сироватка Н. – 3 кл

Тіменко С. – 3кл

Чукленков Д. – 3 кл

Юксель З. – 3 кл

Бехтер К. – 3 кл

Олександрова П. – 3 кл

Байтала М.  – 3 кл

Берест К. – 3  кл

Бушман М.  – 3 кл

Живакіна Д. – 3 кл.

Прокудина А.– 3 кл.

Романчук К. – 3 кл

Самарський С. – 3 кл.

Сироватка Н.– 3кл

Храпач А. – 3 кл

Цибуленко В. – 3 кл

      

 

 

 

 

 

      

 

    ІІ місце

 

 

 

 

 

 

 

Малиновська В.Б.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Таралешко Н.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лейбович А.В.

 

 

Таралешко Н.В.

Агеєва В. – 4кл

Акуліч К. – 4 кл

Васютин В. – 4кл

Гашенко З – 4кл

Дригинич Т. – 4кл

Любєновіч А. – 4кл

Матвієнко М. – 4 кл

Полєтаєв Р. – 4 кл

Половинко Є. – 4кл

Самойленко Б. – 4 кл

Тодосієнко М. – 4кл

Ужва-Склярук – 4кл

 

 

ІІ місце

Габрукович В.- 5 кл

Макаров Д. – 5 кл

Русанов А.- 5 кл

ІІ місце

Фетисова В. – 6 кл

ІІ місце

                                                                   IIІ. МІСЬКИ

3.1.

Міські інтелектуальні змагання «Всезнайки»

 

Любенович А.  – 4 кл

Самойленко Б. – 4 кл

Половинко Є.  – 4кл

Дригініч Т. – 4 кл

Номінація

«Дослідництво»

Дубова О.В.

Таралешко Н.В.

Ангелова О.А.

Долженко А.П.

                                                                    VІ. ШКІЛЬНІ

4.1

Шкільна Х олімпіада по TRIZ

(початкова ланка)

Прокудіна А. – 3 кл

Бушман М. – 1 кл

Семенкова Д. – 3 кл

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Грединарова О.М

Зинченко М.О.

(середньо-старша ланка)

Туран Д. – 11 кл

Левицький О.– 10 кл

Шафоростова М. – 6 кл

Лебідь Софія – 5 кл

І місце

ІІ місце

ІІ місце

ІІІ місце

Грединарова О.М

Зинченко М.О.

4.2

Шкільна ХІІІ олімпіада з ейдетики

(початкова ланка)

Завірюха Я. – 2 кл

Половінко Є. – 4 кл

Байтала М.  – 3 кл

Самойленко Б.  – 4 кл

І місце

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Кім Л.І.

(середньо-старша ланка)

Шафоростова М. – 9 кл

Апт Г. – 8 кл

Чадова А.  – 8 кл

Левицький О.  – 10 кл

Васін Н.  – 10 кл

І місце

ІІ місце

ІІ місце

ІІ місце

ІІІ місце

Кім Л.І.

Запрос обратного звонка

Приветствуем вас!
Заполните, пожалуйста, форму
и мы вам перезвоним