НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
Ліцей інтелектуальної
творчості «ЕйдоС»
+38 (050) 102-22-12 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Новини

Ми працюємо
Наші дітки в Центрі інтелектуальної творчості "ЕйдоС" не сумують. Усе ж таки...

Що таке своєчасний розвиток?
Для дітей дуже важливо почати вчитися вчасно. Зараз це ще більш актуально, бо...

ПРАВДА ЧИ МІФИ ПРО ЦЕНТР РОЗВИТКУ
Привіт, скучили? А ми до вас з цікавинкою Пропонуємо зіграти в цікаву всім...

ПЕРЕВАГИ ЦЕНТРУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ТВОРЧОСТІ "ЕЙДОС"
Атмосфера затишку і довіри, створена в нашому Центрі Психологами, розкриває...

ВІДГУКИ ПРО ЦЕНТР РОЗВИТКУ
Ми щиро дякуємо за теплі відгуки Батьків наших найменших Вихованців. Та з...

ПРО НАШИХ ВИКЛАДАЧІВ
Хочете дізнатися, чому для розвитку Дітей варто обрати Центр "ЕйдоС"? Бо ми...

все новости

Відгуки

 

 

«Центр з великим досвідом роботи, кваліфікованими викладачами» цікавою програмою занять».

«Приємна атмосфера, фахівці високого рівня. Добре й уважне ставлення до дітей».

«Висока організація навчального процесу, фахівці правильно підібрані і високого рівня. Логопед - вище всяких похвал !!!»

«Індивідуальний підхід, терпіння, професіоналізм педагогів, бажання пізнавати, добре ставлення, тверда впевненість у тому, що дитина здатний».

«Заняття в Центрі «ЕйдоС» розвивають в моєму дитині посидючість, бажання пізнавати навколишній світ. Дитина стає більш уважним, звертає увагу на ті ж речі, який дорослий б не помітив. Мені подобається, що тут дуже чуйні педагоги, які відносяться до кожної дитини дуже уважно, не поспішаючи розкриваючи дитячі здібності ».

Батьки діток Центра "ЕйдоС"

___________________________________________________________

Заняття в Центре "ЕйдоС" розвивають в моєму дитині посидючість, бажання пізнавати навколишній світ. Дитина стає більш уважним звертає увагу на ті речі, який дорослий б не помітив. Мені подобається що тут дуже чуйні педагоги, які відносяться до кожної дитини дуже уважно і не поспішаючи розкриваючи дитячі здібності. Чи не перестаємо рекомендувати Центр всім своїм знайомим.

Мама Поліни 4 роки

___________________________________________________________

Відвідуємо Центр розвитку 2-ий рік, дуже подобається педагогічний колектив.
У центрі дуже висококваліфіковані професіонали, чуйні і добрі.
До кожної дитини індивідуальний підхід. Програма роботи охоплює всі сторони розвитку дитини

Гущік Кирило 5,5 років

___________________________________________________________

У центрі «ЕйдоС» високий рівень професіоналізму педагогів; грамотно розроблена програма з урахуванням психологічних і вікових особливостей дітей; є програмами адаптації та індивідуальний підхід до малят.

Мигуля Світлана, мама Анфіси 3 м

___________________________________________________________

Добре, що ми знайшли цей чудовий Центр «ЕйдоС». Ми прийшли сюди зневірившись вже знайти собі таку кваліфіковану підтримку. Коли ми прийшли в центр на співбесіду до психолога Ніні Михайлівні, наша дитина, за своїм віком, відставав з розвитку на два роки. І ось, велике спасибі, Ніні Михайлівні, що не злякалося такої нашої занедбаності, і терпляче і дуже професійно, крок за кроком, вона виправляла наше становище. Дитина за два роки, змінився і дуже багато чому навчився. Програма навчання не просте і цікава, але дитина з задоволенням йде на заняття. І ставлення в центрі дуже гарне, дружнє, тепле і рідне. Спасибі Євгенії Володимирівні за її практичні заняття по хенд-мейду. Дитина навчився і малювати, і ліпити, і робити орігамі. Та й ми самі багато чому тут навчилися і вчимося далі. Спасибі Таїсії Дорофіївна! Ми дуже раді, що є такі професіонали. Побільше б таких людей!

Бабуся Максима

___________________________________________________________

Ми ходимо в Центр Розвитку «ЕйдоС» 1,5 року, за порадою наших знайомих і друзів. Я задоволена всім що тут є: висококваліфікованими викладачами, їх ставленням до дітей, знаннями які нам дають, і в першу чергу підготовкою до школи.

І окрема подяка Ніні Михайлівні !!!

Мама Міназова Ярослава

___________________________________________________________

Зараз в Центр ходить моя дочка Маша. Ходимо ми з двох років. Зараз їй 5,5. Нам дуже подобається підхід до дітей, то як їх цікавлять виконувати завдання. Особливо хочеться відзначити Євгену Володимирівну, це наша друга мама. Таїсія Дорофіївна - справжній професіонал !!! Дуже любимо Анастасію Володимирівну.
Також хотіла написати що 14 років тому в центр ходив мій син. Завдяки центру успішно поступив в школу, добре вчився, тому що з самого дитинства його навчали вчитися і любити вчитися.

 Гучкова Людмила

___________________________________________________________

Хочу висловити подяку колективу Центру інтелектуального розвитку «ЕйдоС» за тепле і сімейне ставлення до дітей. У цьому центрі діти знаходяться під повним піклуванням. Турбота і увага колективу варто моїх слів похвали. Тому, якщо Ви хочете щоб Ваша дитина відчував себе, як вдома, був оточений увагою і турботою, і при цьому був підготовлений до школи і життя, приходьте і Ви будете мати можливість все це увібрати і отримати.

 Мама Арсенія

___________________________________________________________

Центр «ЕйдоС» нам дуже сподобався. Відмінна підготовка і доброзичливі педагоги, затишні і світлі класи. Завжди знаходять індивідуальний підхід до кожної дитини. Навчання ведеться легко і цікаво. Вчителі намагаються не тільки розвивати основні шкільні навички (читання, рахунок, лист), а й розширювати кругозір дитини, навчити його думати і міркувати. Ми залишилися дуже задоволені! Дочка завжди з великим бажанням ходить в «Ейдос» та із задоволенням робить домашні завдання. На літні канікули ми завжди йдемо з сумом. Всім батькам і діткам завжди рекомендуємо підготовчі курси «Ейдос», тому що тут ви можете бути впевнені в комфорті і якісному навчанні вашої дитини на 100%.

Дарина, мама Гнатівна Зоряни 6 років.

___________________________________________________________

Я, Евміненко Костянтин, Папа Евмененко Варвари, учениці гр. 5-Б. Хочу подякувати центр розвитку «Ейдос», всіх співробітників і вихователів. За відмінне ставлення до дітей. За правильну педагогічний підхід, за увагу до нашого дитині. Хороші і розвиваючі заняття, класний урок - «handmade». Завдяки йому дочку весь час щось ліпить, вирізає, клеїть і так далі. Після занять запитує «а що це?» або «як це робиться?», «чому квітка зеленого кольору?» і т.д. Ще раз оголошую подяку за розвиток і внесок в нашу дитину. Жодного разу не пошкодували, що потрапили саме до вас в Центр.

Тато Варвари

___________________________________________________________

«Привітання Генерального директора молодіжних програм

В по лінії UNESCO в Греції

Світайло Л.Д.»

 

Перед Міжнародною Організацією UNESCO при її зародженні були поставлені завдання уберегти світову культурну спадщину від руйнувань, врятувати навколишній світ від знищення і, головне, створити всі необхідні умови щоб діти, спадкоємці нашої планети ЗЕМЛЯ могли користуватися цією спадщиною, дорожили їм і любили его.За нашу сімдесятирічне історію ми придбали багато друзів і однодумців, які самовіддано, безкорисливо і грамотно втілюють на місцях: в в своїх школах, ВУЗах, спортивних секціях ідеї UNESCO Одним з таких цілеспрямованих високопрофесійних навчальних закладів є Школа «ЕЙДОС». У цій школі діти вміють співпереживати, відчувати проблеми другого.Здесь працює чудовий колектив захоплених людей, відкритий до всього нового! Ось уже 20 років вони успішно вчать не тільки говорити про любов до навколишнього світу, а й любити його, не тільки дивитися на проблеми, а й бачити їх! А значить намагатися щось змінити!

З ювілеєм вас! Успіхів! Ми віримо в вас!

 

Генеральний директор молодіжних програм

В по лінії UNESCO в Греції, голова грецького суспільства "Відродження",

доктор наук, В викладач кафедри грецької філології

Афінського Університету ім. Каподистрія, Світайло Л.Д.

___________________________________________________________

 

У Центрі "ЕйдоС" працюють фахівці високого рівня, панує приємна атмосфера, гарне і уважне ставлення до дітей - а це головне! Також варто відзначити високу організацію навчального процесу. Логопед в Центрі - поза всіляких похвал !!! (Мені є з чим порівняти). Із задоволенням буду рекомендувати Центр своїм знайомим.

Нефедова Е. Е., синові 4,6 років.

___________________________________________________________

Центр "ЕйдоС" - це центр, в який моя дитина йде з задоволенням! Особливо задоволені викладачами. Всім радимо.

Лисенко Юлія, син Артем, 2,3 року.

___________________________________________________________

Відвідували центр в 2013-2015 роках. Дитині дуже подобалося займатися в центрі. Особлива подяка психолога Ніні Михайлівні і логопеда Таїсії Дорофіївна. До гімназії надійшли без проблем, перше півріччя закінчили успішно. Дякуємо колективу Центру за любов і увагу до наших дітей!

Світлана, син Кирило, 6 років

___________________________________________________________

Викладачами в Центрі "ЕйдоС" дуже задоволена - Сапсибо за увагу, професіоналізм і спільні результати. Програми, які запропоновані і проведені цікаві для дітей. Ми дуже задоволені і дитина з бажанням ходив і ходить займатися. Величезне спасибі.

Вітер В. В., дочка Дарина, 5,5 років.

___________________________________________________________

Моя дитина, Богдан Вероніка, почала займатися в Центрі "ЕйдоС" в 2014 році і їй було 3,5 року. Результатом ми задоволені, дуже уважні і професійні педагоги працюють в Центрі. особлива подяка Ніні Михайлівні! Збираємося відвідувати Центру "Ейдос" до надходження в Школу, а, може, будемо і далі питати поради професіоналів цього Центру!

Мама Богдан Вероніки

___________________________________________________________

Ми вже школярі - пройшли по тестах в школу, в якій хотіли вчитися, навчання у нас йде на відмінно! У Центрі "ЕйдоС" закінчили підготовчі курси навесні 2015 року. Найголовніше - на заняття завжди йшли із задоволенням. Від цього залежить дуже багато при навчанні. Дуже вдячні логопеда Таїсії Дорофіївна і психолога Ніні Михайлівні. Ці педагоги вкладають в дітей душу! Спасибі їм за це!

Валентина, син Міша, 8 років.

___________________________________________________________

Дуже задоволена навчанням в Центрі "ЕйдоС". дитина з радістю йде на заняття і з задоволенням виконує всі завдання. З'явилася мотивація і знання придбали структуру.Что особливо подобається мені, як батькові - то, що крім знань, якими наповнюють дитини (підготовка до школи, тобто стандартні знання) ще йде дуже інтенсивний розвиток пам'яті, асоціативного і просторового мислення, творчих навичок і т.д., що набагато важливіше і стане в нагоді в подальшому. Велике спасибі викладачам! А також хочу висловити подяку Любов Іванівні Кім. Знання, отримані на її заняттях моя старша дочка, якій вже 14 років застосовує до цих пір. Навчається зараз в Українському фізико-математичного ліцею при КНУ ім.Т. Г. Шевченка.

Ямбулатова Наталя, дочка Ася, 5 років.

__________________________________________________________