НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
+38 (050) 102-22-12
+38 (061) 239-65-60 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Новини

Цього разу до нас приходив справжній мультиплікаційний герой!
Разом з Вікторією Волковою Вихованці групи раннього розвитку знайомились з...

Осінь. Яка вона різна
Що відбувається в природі? Що нам осінь принесла? На ці та багато інших...

Дитячі історії
Ви пам'ятаєте історії своїх батьків, як ви називали діточок домашніх тварин,...

Сучасні Діти, сучасні іграшки.
Але пісочниця під час прогулянки на свіжому повітрі, приваблює нашу малечу...

Гра у шашки!
В минулому році була свідком гри в шашки Дитини з Вихователем. В цьому...

Цікавий та захопливий тиждень був у нашої середньої групи!
дослідження, творчість, цікаві заняття, фізична активність на свіжому...

все новости

Про Сад

Ось уже більше 20-ти щасливих років по-домашньому затишний, теплий і привітний Ясла-садок «ЕйдоС», з любов'ю і трепетом ростить Діток. Оточені теплом, любов'ю і увагою, наші Вихованці проходять повний курс психологічної підготовки до навчальної діяльності та переходу Дитину в Шкільне ланка.

Унікальні освітні методики і технології, такі як ТРИЗ (Теорія Рішення винахідницьких завдань), Ейдетика, психологічний супровід розвитку кожного Дитину використовувані в Дитячому садку, спрямовані на всебічний розвиток дошкільника.


У нашому Дитячому садку панує казкова атмосфера турботи і невимушеності, так як придбання основних навичок, умінь і особистого досвіду відбувається в умовах щасливого дитинства. Всебічний розвиток Дитину здійснюється не тільки Вихователями, але і Вчителями-предметниками Школи, що дає можливість виявити і розвинути унікальні здібності і таланти вашого Дитину.

 

Частный детский сад в Запорожье — Эйдос

Креативність і високий професіоналізм наших співробітників, використання новітніх психолого-педагогічних та інформаційних технологій, нетрадиційних матеріалів і авторських розробок в сфері дошкільної освіти дозволяє зробити процес навчання в Дитячому садку «ЕйдоС» по справжньому цікавим, ефективним, пізнавальним і насиченим.

Заняття в дитячому саду «ЕйдоС» проходять в чотирьох невеликих за своїм складом групах, розділених за віковим принципом. Щоранку Дітей зустрічає два дбайливих Вихователя, а також помічник Вихователя. Діти перебувають під постійним наглядом медичної сестри, турботою Лікаря-педіатра.


Невід'ємною частиною виховання є оздоровчі та фізично розвиваючі заходи, які виконуються фахівцями з фізкультури під наглядом Лікаря. Високоякісне п'ятиразове харчування дозволить вашому Дитині рости міцним і здоровим.

Групповые и индивидуальные занятия с Психологом и Логопедом помогут вашему Ребёнку не только раскрыться, но и преодолеть трудности, возникающие в образовательном процессе.

У нас процес навчання супроводжується насиченою культурно-розважальною програмою. Дошкільна освіта високого рівня в Дитячому садку «ЕйдоС» забезпечується за рахунок індивідуального підходу, що дає можливість виявити унікальні таланти кожного з наших вихованців.

Репортаж каналу TV5 про дитячі садки, в якому брав участь Дитячий садок «ЕйдоС»

Чи не талановитих Дітей не буває!

Приводьте до нас свого Дитину!