НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
+38 (050) 102-22-12
+38 (061) 239-65-60 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Новини

Онлайн навчання у Дитячому садку
Дорогі батьки наших улюблених діток дитсадка! Діти у цей воєнний час...

ВИВЧАЄМО ГРИБИ
Навіть в ранньому віці всі мають знати, що є отруйні та їстівні гриби Саме...

ЩАСТЯ В ПОСМІШКАХ
Цим дописом увесь колектив Саду «ЕйдоС» хоче подякувати Батькам наших малюків за...

ЯКИЙ ГУРТОК ОБРАТИ ДЛЯ ДИТИНИ?
Зараз вибір гуртків та секцій для Малюків дошкільного віку дуже великий – це...

ЛІПИМО З ПЛАСТИЛІНУ
Ліплення з пластиліну – один з кращих способів зміцнення м'язів рук Дитини,...

ЧАРІВНА ЖАР-ПТИЦЯ
Сьогодні нам вдалося зануритися у світ творчості та мрій. ✨ Середня...

все новости

Про Сад

Ось вже більше 20-ти щасливих років по-домашньому затишний, теплий і привітний Ясла-садок «ЕйдоС», з любов'ю виховує Діток. Оточені теплом, любов'ю і увагою, наші Вихованці проходять повний курс психологічної підготовки до навчальної діяльності та переходу у Шкільну ланку.

Унікальні освітні методики і технології, такі як TRIZ (Теорія рішення винахідницьких завдань), Ейдетика, психологічний супровід розвитку кожної Дитини що використовуються в Дитячому садку, спрямовані на всебічний розвиток дошкільника.


У нашому Дитячому садку панує казкова атмосфера турботи та невимушеності, так як придбання основних навичок, умінь і особистого досвіду відбувається в умовах щасливого дитинства. Всебічний розвиток Дитини здійснюється не тільки Вихователями, але і Вчителями-предметниками Школи, що дає можливість виявити та розвинути унікальні здібності і таланти вашої Дитини.

 

Частный детский сад в Запорожье — Эйдос

Креативність і високий професіоналізм наших співробітників, використання новітніх психолого-педагогічних та інформаційних технологій, нетрадиційних матеріалів і авторських розробок в сфері дошкільної освіти дозволяє зробити процес навчання в Дитячому садку «ЕйдоС» по справжньому цікавим, ефективним, пізнавальним і насиченим.

Заняття в дитячому садку «ЕйдоС» проходять в чотирьох невеликих за своїм складом групах, розділених за віковим принципом. Щоранку Дітей зустрічає два дбайливих Вихователя, а також помічник Вихователя. Діти перебувають під постійним наглядом медичної сестри, турботою Лікаря-педіатра.


Невід'ємною частиною виховання є оздоровчі та фізично розвиваючі заходи, які виконуються фахівцями з фізкультури під наглядом Лікаря. Високоякісне п'ятиразове харчування дозволить вашій Дитині рости міцною та здоровою.

Групові та індивідуальні заняття з Психологом та Логопедом допоможуть вашій Дитині не тільки розкритися, але й подолати труднощі, що виникають в освітньому процесі.

У нас процес навчання супроводжується насиченою культурно-розважальною програмою. Дошкільна освіта високого рівня в Дитячому садку «ЕйдоС» забезпечується за рахунок індивідуального підходу, що дає можливість виявити унікальні таланти кожного з наших вихованців.

Репортаж каналу TV5 про дитячі садки, в якому брав участь Дитячий садок «ЕйдоС»

 Не талановитих Дітей не буває!

Приводьте до нас свою Дитину!