Приватний комплекс
безперервної освіти
«ШКОЛА «ЕЙДОС»
НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
+38 (050) 102-22-12
+38 (061) 239-65-60 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а

UA     RU
ЦЕНТР
ЯСЛА-САДОК
ШКОЛА
ЕКСТЕРНАТ

Новости

Перші перемоги

😃Сьогодні наші майбутні першокласники отримали свої перші справжні...

Оригінальні подарунки своїми руками

🤩Таку красу, зробили власноруч, Вихованці Дитячого Садочка «ЕйдоС» під...

Ігри для Дітей

Логіка, кмітливість, уява, конструкторські навички! Все це в ігровій формі...

"Профілактика та попередження гострих респіраторних захворювань. Імунітет. Мікроби."

З такою темою заняття до Вихованців старшої групи Дитячого Садочка «ЕйдоС»...

TRIZ у Шкільній освіті «ЕйдоС»

Почнемо зі слів Генріха Сауловича Альтшуллера, засновника TRIZ: «Творчість можна...

Формування графічних умінь необхідно для розвитку навичок письма, малювання, накреслення цифр.

Педагоги Дитячих Садків, Батьки використовують різні вправи і завдання. Однією з...

все новости

Про Сад

Ось уже більше 20-ти щасливих років по-домашньому затишний, теплий і привітний Ясла-садок «ЕйдоС», з любов'ю і трепетом ростить Діток. Оточені теплом, любов'ю і увагою, наші Вихованці проходять повний курс психологічної підготовки до навчальної діяльності та переходу Дитину в Шкільне ланка.

Унікальні освітні методики і технології, такі як ТРИЗ (Теорія Рішення винахідницьких завдань), Ейдетика, психологічний супровід розвитку кожного Дитину використовувані в Дитячому садку, спрямовані на всебічний розвиток дошкільника.


У нашому Дитячому садку панує казкова атмосфера турботи і невимушеності, так як придбання основних навичок, умінь і особистого досвіду відбувається в умовах щасливого дитинства. Всебічний розвиток Дитину здійснюється не тільки Вихователями, але і Вчителями-предметниками Школи, що дає можливість виявити і розвинути унікальні здібності і таланти вашого Дитину.

 

Частный детский сад в Запорожье — Эйдос

Креативність і високий професіоналізм наших співробітників, використання новітніх психолого-педагогічних та інформаційних технологій, нетрадиційних матеріалів і авторських розробок в сфері дошкільної освіти дозволяє зробити процес навчання в Дитячому садку «ЕйдоС» по справжньому цікавим, ефективним, пізнавальним і насиченим.

Заняття в дитячому саду «ЕйдоС» проходять в чотирьох невеликих за своїм складом групах, розділених за віковим принципом. Щоранку Дітей зустрічає два дбайливих Вихователя, а також помічник Вихователя. Діти перебувають під постійним наглядом медичної сестри, турботою Лікаря-педіатра.


Невід'ємною частиною виховання є оздоровчі та фізично розвиваючі заходи, які виконуються фахівцями з фізкультури під наглядом Лікаря. Високоякісне п'ятиразове харчування дозволить вашому Дитині рости міцним і здоровим.

Групповые и индивидуальные занятия с Психологом и Логопедом помогут вашему Ребёнку не только раскрыться, но и преодолеть трудности, возникающие в образовательном процессе.

У нас процес навчання супроводжується насиченою культурно-розважальною програмою. Дошкільна освіта високого рівня в Дитячому садку «ЕйдоС» забезпечується за рахунок індивідуального підходу, що дає можливість виявити унікальні таланти кожного з наших вихованців.

Репортаж каналу TV5 про дитячі садки, в якому брав участь Дитячий садок «ЕйдоС»

Чи не талановитих Дітей не буває!

Приводьте до нас свого Дитину!

 

Запрос обратного звонка

Приветствуем вас!
Заполните, пожалуйста, форму
и мы вам перезвоним