НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
Ліцей інтелектуальної творчості
«ЕйдоС» м. Запоріжжя»
+38 (050) 102-22-12 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Новини

Запрошуємо на індивідуальні заняття
Добрий день, шановні мешканці Запоріжжя! Ми продовжуємо підтримувати наших...

Консультативні індивідуальні заняття за вашим запитом
Добрий день, шановні мешканці Запоріжжя! Дитячий садок "ЕйдоС" продовжує...

Для майбутніх першокласників
Добрий день, шановні мешканці Запоріжжя! Дитячий садок "ЕйдоС" продовжує...

ІГРИ В ТЕМРЯВІ з ліхтариком
ІГРИ В ТЕМРЯВІ ЯКЩО Є ЛІХТАРИК * Грати в тіньовий театр, використовуючи...

Чекаємо вас!
Добрий день, шановні мешканці Запоріжжя!     Дитячий садок "ЕйдоС" продовжує...

Індивідуальні заняття офлайн
Добрий день, шановні городяне! В складний період для України дуже важливо...

все новости

Про Сад

Ось вже більше 20-ти щасливих років по-домашньому затишний і теплий і приватний ЯСЛІ-САДОК «ЕйдоС», з любов'ю виховує Діток. Оточені любов'ю, увагою та повагою, наші Вихованці проходять повний курс психологічної підготовки до навчальної діяльності та переходу до Школи.

Унікальні освітні методики і технології, такі як TRIZ (Теорія рішення винахідницьких задач), Ейдетика, психологічний супровід розвитку кожної Дитини які використовуються в Дитячому садку, спрямовані на всебічний розвиток дошкільника.


У нашому Дитячому садку панує казкова атмосфера турботи та невимушеності, так як придбання основних навичок, умінь і особистого досвіду відбувається в умовах щасливого дитинства. Всебічний розвиток Дитини здійснюється не тільки Вихователями, але і Вчителями-предметниками Школи, що дає можливість виявити та розвинути унікальні здібності і таланти вашої Дитини.

 

Креативність і високий професіоналізм наших співробітників, використання новітніх психолого-педагогічних та інформаційних технологій, нетрадиційних матеріалів і авторських розробок в сфері дошкільної освіти дозволяє зробити процес навчання в Дитячому садку «ЕйдоС» по справжньому цікавим, ефективним, пізнавальним і насиченим.

Заняття в дитячому садку «ЕйдоС» проходять в чотирьох невеликих за своїм складом групах, розділених за віковим принципом. Щоранку Дітей зустрічає два дбайливих Вихователя, а також помічник Вихователя. Діти перебувають під постійним наглядом медичної сестри, турботою Лікаря-педіатра.
Невід'ємною частиною виховання є оздоровчі та фізично розвиваючі заходи, які проводять фахівці з фізкультури під наглядом Лікаря. Високоякісне п'ятиразове харчування дозволить вашій Дитині рости міцною та здоровою.

Групові та індивідуальні заняття з Психологом та Логопедом допоможуть вашій Дитині не тільки розкритися, але й подолати труднощі, що виникають в освітньому процесі.

У нас процес навчання супроводжується насиченою культурно-розважальною програмою. Дошкільна освіта високого рівня в Дитячому садку «ЕйдоС» забезпечується за рахунок індивідуального підходу, що дає можливість виявити унікальні таланти кожного з наших вихованців.

Репортаж каналу TV5 про дитячі садки, в якому брав участь Дитячий садок «ЕйдоС»

 Не талановитих Дітей не буває!

Приводьте до нас свою Дитину!