Приватний комплекс
безперервної освіти
«ШКОЛА «ЕЙДОС»
НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
+38 (050) 102-22-12
+38 (061) 239-65-60 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а

UA     RU
ЦЕНТР
ЯСЛА-САДОК
ШКОЛА
ЕКСТЕРНАТ

Новости

Що є фундаментом перед шкільною освітою?

Починати виховання дітей зі школи- це як зводити будівлю на піску і без...

Багато цікавих та захопливих занять відвідують наші Вихованці у Дитячому Садочку «ЕйдоС».

Читаємо, співаємо, танцюємо, займаємося цікавою математикою та грамотою,...

Танці у Дитячому Садочку «ЕйдоС»

😏Багато цікавих та захопливих занять відвідують наші вихованці у...

Весна! Нарешті ми її дочекалися!

Малеча все більше часу проводить на вулиці, радіє теплу, сонечку🌞,...

Дидактична гра для Дітей “Хто зайвий?”

Дидактична гра “Хто зайвий?” для Дітей має розвиваюче значення. Вона сприяє...

Ось вона, справжня Весна!

Все оживає та квітне! Тут і там люди наводять лад на клумбах, саджають картоплю...

все новости

Про Сад

Ось уже більше 20-ти щасливих років по-домашньому затишний, теплий і привітний Ясла-садок «ЕйдоС», з любов'ю і трепетом ростить Діток. Оточені теплом, любов'ю і увагою, наші Вихованці проходять повний курс психологічної підготовки до навчальної діяльності та переходу Дитину в Шкільне ланка.

Унікальні освітні методики і технології, такі як ТРИЗ (Теорія Рішення винахідницьких завдань), Ейдетика, психологічний супровід розвитку кожного Дитину використовувані в Дитячому садку, спрямовані на всебічний розвиток дошкільника.


У нашому Дитячому садку панує казкова атмосфера турботи і невимушеності, так як придбання основних навичок, умінь і особистого досвіду відбувається в умовах щасливого дитинства. Всебічний розвиток Дитину здійснюється не тільки Вихователями, але і Вчителями-предметниками Школи, що дає можливість виявити і розвинути унікальні здібності і таланти вашого Дитину.

 

Частный детский сад в Запорожье — Эйдос

Креативність і високий професіоналізм наших співробітників, використання новітніх психолого-педагогічних та інформаційних технологій, нетрадиційних матеріалів і авторських розробок в сфері дошкільної освіти дозволяє зробити процес навчання в Дитячому садку «ЕйдоС» по справжньому цікавим, ефективним, пізнавальним і насиченим.

Заняття в дитячому саду «ЕйдоС» проходять в чотирьох невеликих за своїм складом групах, розділених за віковим принципом. Щоранку Дітей зустрічає два дбайливих Вихователя, а також помічник Вихователя. Діти перебувають під постійним наглядом медичної сестри, турботою Лікаря-педіатра.


Невід'ємною частиною виховання є оздоровчі та фізично розвиваючі заходи, які виконуються фахівцями з фізкультури під наглядом Лікаря. Високоякісне п'ятиразове харчування дозволить вашому Дитині рости міцним і здоровим.

Групповые и индивидуальные занятия с Психологом и Логопедом помогут вашему Ребёнку не только раскрыться, но и преодолеть трудности, возникающие в образовательном процессе.

У нас процес навчання супроводжується насиченою культурно-розважальною програмою. Дошкільна освіта високого рівня в Дитячому садку «ЕйдоС» забезпечується за рахунок індивідуального підходу, що дає можливість виявити унікальні таланти кожного з наших вихованців.

Репортаж каналу TV5 про дитячі садки, в якому брав участь Дитячий садок «ЕйдоС»

Чи не талановитих Дітей не буває!

Приводьте до нас свого Дитину!