НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
+38 (050) 102-22-12
+38 (061) 239-65-60 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Новини

Час для батьків
Поки ви вирішуєте свої робочі питання, спеціалісти нашого дитячого садочка...

Індивідуальні заняття
Ми раді бачити Вас та вашу дитину на  індивідуальних цікавих заняттях, які  ми...

Садок "ЕйдоС" проводить консультації
Як ми писали раніше, дитячий садок "ЕйдоС" проводить консультації з організації...

Ми працюємо
Раді повідомити, що дитячий садок "ЕйдоС" проводить консультації з організації...

Завершення онлайн навчання
Грамоти та дипломи знайшли своїх власників! 🥳 Сьогодні, після...

Кліпання
Часто, коли людина довго дивиться в екран гаджета, вона не достатньо часто...

все новости

Про Сад

Ось вже більше 20-ти щасливих років по-домашньому затишний і теплий і приватний ЯСЛІ-САДОК «ЕйдоС», з любов'ю виховує Діток. Оточені любов'ю, увагою та повагою, наші Вихованці проходять повний курс психологічної підготовки до навчальної діяльності та переходу до Школи.

Унікальні освітні методики і технології, такі як TRIZ (Теорія рішення винахідницьких задач), Ейдетика, психологічний супровід розвитку кожної Дитини які використовуються в Дитячому садку, спрямовані на всебічний розвиток дошкільника.


У нашому Дитячому садку панує казкова атмосфера турботи та невимушеності, так як придбання основних навичок, умінь і особистого досвіду відбувається в умовах щасливого дитинства. Всебічний розвиток Дитини здійснюється не тільки Вихователями, але і Вчителями-предметниками Школи, що дає можливість виявити та розвинути унікальні здібності і таланти вашої Дитини.

 

Креативність і високий професіоналізм наших співробітників, використання новітніх психолого-педагогічних та інформаційних технологій, нетрадиційних матеріалів і авторських розробок в сфері дошкільної освіти дозволяє зробити процес навчання в Дитячому садку «ЕйдоС» по справжньому цікавим, ефективним, пізнавальним і насиченим.

Заняття в дитячому садку «ЕйдоС» проходять в чотирьох невеликих за своїм складом групах, розділених за віковим принципом. Щоранку Дітей зустрічає два дбайливих Вихователя, а також помічник Вихователя. Діти перебувають під постійним наглядом медичної сестри, турботою Лікаря-педіатра.
Невід'ємною частиною виховання є оздоровчі та фізично розвиваючі заходи, які проводять фахівці з фізкультури під наглядом Лікаря. Високоякісне п'ятиразове харчування дозволить вашій Дитині рости міцною та здоровою.

Групові та індивідуальні заняття з Психологом та Логопедом допоможуть вашій Дитині не тільки розкритися, але й подолати труднощі, що виникають в освітньому процесі.

У нас процес навчання супроводжується насиченою культурно-розважальною програмою. Дошкільна освіта високого рівня в Дитячому садку «ЕйдоС» забезпечується за рахунок індивідуального підходу, що дає можливість виявити унікальні таланти кожного з наших вихованців.

Репортаж каналу TV5 про дитячі садки, в якому брав участь Дитячий садок «ЕйдоС»

 Не талановитих Дітей не буває!

Приводьте до нас свою Дитину!