Приватний комплекс
пезперервної освіти
«ШКОЛА «ЕЙДОС»
НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
+38 (050) 102-22-12
+38 (061) 239-65-60 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а

UA     RU     EN
ЦЕНТР
ЯСЛА-САДОК
ШКОЛА
ЕКСТЕРНАТ

Новости

Для чого Дитині потрібно вчитися малювати?

А ви знали, що художні заняття розвивають дрібну моторику? Під час малювання у...

А ви встигли скористатися морозними сніжними днями для цікавих дослідів?

А Вихованці старшої групи Дитячого Садочка «ЕйдоС» встигли! Під чуйним...

ДЕНЬ І НІЧ

Разом з Учнями 4-го класу продовжуємо «ПІДКОРЮВАТИ НЕБЕСА»! На цей раз ми...

Кожного року усі Учні Школи «ЕйдоС» мають можливість знайти свою другу половинку та отримати солодкі призи.

Все як у житті: витягнути свій щасливий квиточок та шукати співпадіння. А...

Наповнені любов’ю!

14 лютого світ відзначає одне із найромантичніших свят – день Святого Валентина....

Рубрика "Відповіді на питання Батьків"

ЧИМ ПРОГРАМА "ЕКСТЕРНАТ БАЗОВИЙ" ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ПРОГРАМИ "ЕКСТЕРНАТ...

все новости

Результаты олимпиад 2015-2016 учебного года

Результати участі школярів в інтелектуальних змаганнях

у І семестрі 2015/2016 навчального року

I. ВСЕУКРАИНСКИЕ

 

Название соревнования

Участник

Результат

Руководитель подготовкой

1.1

XV Всеукраинская

интернет- олимпиада

юных математиков (Кременчуг)

 

Кузнецов М.- 4 кл.

IІ место

Маслюк Л.В.

Проценко Т. - 4 кл.

 

Маслюк Л.В.

Большаков К.- 5 кл.

 

ЛейбовичА.В.

Верховська А. -5 кл.

 

ЛейбовичА.В.

Матвиенко П. – 5 кл.

 

ЛейбовичА.В.

Апт Г. –6 кл.

II место

Ястребова Т.Г.

Ельцова П. – 6кл.

II место

Ястребова Т.Г.

Ужва-Склярук С. - 6кл.

II место

Ястребова Т.Г.

Зиборова А. -7кл.

I место

Ястребова Т.Г.

Шафоростова М. – 7 кл.

II место

Ястребова Т.Г.

Левицкий А. – 8 кл.

III место

ЛейбовичА.В.

Прокудин Н. – 9 кл.

 

ЛейбовичА.В.

Суржан Н. - 9 кл.

 

ЛейбовичА.В.

1.2.

XV Всеукраинская

интернет-олимпиада

юных знатоков английского языка (Кременчуг)

Матвиенко П. – 5 кл

 

Грединарова И.И.

Белый – 5 кл

 

Грединарова И.И.

Верховская А. – 5 кл

III место

Грединарова И.И.

Егоров Д. – 5 кл

III место

Грединарова И.И.

Пасечник Н. – 7 кл

 

Чуян С.А.

Шафоростова М. – 7 кл

 

Чуян С.А.

Александрова С. – 8 кл

 

Шевчук О.В.

Суржан Н. - 9 кл

III место

Грединарова И.И.

Прокудин Н. – 9 кл

 

Грединарова И.И.

Туран Д. – 10 кл

 

Грединарова И.И.

Симоненко Т. – 10 кл

 

Грединарова И.И

II. ГОРОДСКИЕ

2.1.

Городской тур Всеукраинских олимпиад по базовым дисциплинам:

- история

Чулой Д. – 9 кл

Левицкий А. – 8 кл

Александрова С. – 8 кл

Симоненко Т. – 10 кл

IІІ место

III место

ІІІ место

 

Петриковская Т.П.

 

- математика

 

Апт Г. - 6 кл.

Чадова А – 6 кл.

Зиборова А – 7 кл

Шафоростова М. – 7 кл

IIІ место

III место

Ястребова Т.Г.

 

- экономика

Чулой Д. – 9 кл

Симоненко Т.-10

Прокусин Н. – 9 кл

II место

 

Олейник А.М.

 

- украинский язык и литература

Симоненко Т. 10 кл.

Суржан Н. – 9 кл

Шафоростова М. – 7 кл

Пасечник Н. – 7 кл

Зиборова А. – 7 кл

III место

III место

III место

 

III место

Шаго Л.Н.

 

 

 

 

 

- английский язык

Суржан Н. – 9 кл

Симоненко Т. - 10

Александрова С. - 8

III место

Грединарова И.И.

2.2.

Городской интеллектуальный турнир «Всезнайки»

Кузнецов М.- 4 кл. Проценко Т. - 4 кл.

Фетисова Вл. – 4 кл.

Швец М. – 4кл.

Номинация «Математика»

Маслюк Л.В.

 

Результати участі школярів в інтелектуальних змаганнях

у ІІ семестрі 2015/2016 навчального року

І. Республіканські

1

Назва змагання

Учасник

результат

Керівник з підготовки

1.1

VI Всеросійська заочна олімпіада з TRIZ для учнів

1-10 класів

Александрва П. – 1 кл.

ІІ місце

Грединарова О.М.

Прокудіна А. – 2 кл.

ІІ місце

Котенко Я. – 5 кл.

ІІ місце

Попов Т. – 2 кл.

ІІ місце

Половінко Е. – 2 кл

ІІІ місце

Романчук К. – 3 кл

ІІІ місце

IІ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ

2.

Назва змагання

Учасник

результат

Керівник з підготовки

2.1

XXІ Всеукраїнський турнір юних філологів

номінація

«Російська мова та література»

Чадова А. - 6 кл.

I место

Коральська Н.В.

Алексеєнко С. – 5 кл

ІІ місце

Гріцай В. – 10 кл.

ІІІ місце

Верховська А. – 5 кл.

ІІІ місце

Проценко Т. . – 4 кл.

IIІ место

Маслюк Л.В.

Касьян Н. – 6 кл.

III место

Коральська Н.В.

Александрова С. –8 кл.

IIІ место

 

номінація

«Українська мова та література»

Александрова С. - 8 кл.

IIІ место

Шаго Л.М.

Алексеєнко С. – 5 кл

IIІ место

Чадова А. - 6кл.

IIІ место

Пасічник Н. - 7 кл

IІІ место

Шафоростова М. – 7 кл.

 

 

номінація

«Англійська мова»

Проценко Т. . – 4 кл.

ІІ місце

Фаріа Р.Д.

Касьян Н. – 6 кл.

IIІ место

Шевчук О.В.

Васін М. – 8 кл.

III место

Шевчук О.В.

Чадова А. - 6кл.

 

Шевчук О.В.

Шафоростова М. – 7 кл

 

Чуян С.О.

Александрова С. -8 кл.

 

Шевчук О.В.

Гріцай В. – 10 кл.

 

Грединарова І.І.

2.2.

XV Всеукраинская

Інтернет-олімпіада

юных знатоков історії

Апт Г. – 6 кл

ІІІ місце

Петріковська Т.П.

Бєлий В. – 5 кл

ІІІ місце

Соколенко К. – 7 кл.

 

Варламова А. – 6 кл.

 

Сеглін І. – 8 кл.

 

IIІ. Міські

3.1.

Міський природничий конкурс «Віртуальна лабораторія з природничих дисциплін»

Александрова С. – 8 кл

Левицький О.

Васін М.

Красносельська І.

IІІ место

 

Микитенко Л.О.

3.2.

Міські інтелектуальні змагання «Всезнайки»,

ІІІ етап

Кузнецов М.- 4 кл. Проценко Т. – 4 кл.

Фетисова Вл. – 4 кл.

Швец М. – 4кл.

Номінация «Особистості»

Маслюк Л.В.

3.3.

Міський конкурс

«Мистецька пектораль 2016»

Красносельська І.

ІІІ місце

 

Команада 6 класу: Чадова А.

Апт Г.

Касьян Н.

Варлаова А.

Єльцова П.

ІІ місце

 

IV. ШКІЛЬНІ

4.1

Шкільна олімпіада з TRIZ

для учнів 5-10 класів

Туран Д. – 10 кл.

І місце

 

Чадова А.- 6 к.л.

ІІ місце

Чулой Д.- 9 кл.

ІІІ місце

4.2

Шкільна олімпіада з TRIZ

для учнів 1-4 класів

Васін А. – 3 кл

ІІ місце

 

Фетисова В. – 4 кл

ІІ місце

Проценко Т.- 4 кл.

ІІІ місце

4.3

Шкільна олімпіада з ейдетики

для учнів 1-4 класів

Берест К.- 1 кл.

І місце

 

Романчук К – 1кл.

І місце

Прокудіна А. – 1 кл.

І місце

Панченко М. – 2 кл.

ІІ місце

Половінко Є.- 2 кл.

 

ІІІ місце

Храпач А. – 1 кл.

ІІІ місце

Васютін В. – 3 кл.

ІІІ місце

4.4

Абсолютні чемпіони Школи

Туран Д. – 10 кл

Чадова А.- 6 к.л.

Александрова С. - 8 кл.

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

 

 

Запрос обратного звонка

Приветствуем вас!
Заполните, пожалуйста, форму
и мы вам перезвоним