НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
Ліцей інтелектуальної творчості
«ЕйдоС» м. Запоріжжя»
+38 (050) 102-22-12 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Онлайн семінар-практикум для Вчителів

Онлайн семінар-практикум для Вчителів

💻26.03.2021 в Школі «ЕйдоС» пройшов онлайн семінар-практикум для Вчителів, який провела керівник психологічної служби Назаренко Ірина Олександрівна. Тема семінару-практикуму була: «Психологічна безпека в спілкуванні Учитель - Учень».😃

😏На семінарі-практикумі Вчителі обговорили основні положення Оргполітики Школи з психологічної безпеки та виконували практичні вправи на тему семінару.

📚Ці положення охоплюють основні принципи в спілкуванні Педагога з Учнями, які допоможуть комфортно співпрацювати одне з одним і бути в ресурсі для успішного навчання і формування у Дітей якостей впевненої в собі, самостійної та творчої особистості.🎨

😉На семінарі були розглянуті основні рравила психологічної безпеки в Школі «ЕйдоС»:

1️⃣ Правила особистісної цінності Дитини - правила забезпечують Дитині основні психологічні потреби в любові, підтримці, розумінні, визнанні, близькості, успішності, умовах для реалізації здібностей, творчого потенціалу та самовдосконалення.

2️⃣ Правила «чотирьох зон» - зони, що допомагають регламентувати дозвіл, обмеження, вимоги та заборони під час навчально-виховного процесу. Що «можна», що «слід» і що «не можна».

3️⃣ Правила ненасильницького спілкування - це спосіб якісного спілкування, коли потреби всіх задоволені.

4️⃣ Правила поваги особистісних кордонів - це правила взаємодії між особистостями.

5️⃣ Правила ефективного спілкування - способи спілкування, які допомагають у досягненні власних цілей.

6️⃣ Правила співробітництва - основні способи конструктивного вирішення конфліктів.

7️⃣ Правила вирішення конфліктних ситуацій за допомогою Медіації - форми вирішення конфліктів У процесі яких створюються такі психологічні умови, які призводять до зниження емоційної напруги, прийняття конструктивних рішень і, в цілому, до врегулювання конфліктів.

📝Автор публікації: Ірина Назаренко - Керівник психологічної служби Школи «ЕйдоС».

31.03 2021 • Школа

к списку