НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
+38 (050) 102-22-12
+38 (061) 239-65-60 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

"Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета"

"Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета"

Учні 9 класу Школи «ЕйдоС» приєдналися до написання щорічного радіодиктанту національної єдності, який писали українці у різних куточках світу та присвячений святкуванню Дню української писемності та мови.
Девіз цьогорічного радіодиктанту – "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета".
"З року в рік, радіодиктант об’єднує українців із різних куточків світу. Для Українського радіо – це знакова подія. Щороку зростає кількість і географія учасників радіодиктанту… У цей день вся Україна увімкне радіоприймачі і візьме участь в акції, яка дасть можливість громадянам самоідентифікуватись", - підкреслив генпродюсер Українського радіо Дмитро Хоркін.
Щороку на адресу Українського радіо надходить понад 20 тисяч листів від учасників не лише з усіх областей України та Криму, а й з-за кордону: Австралії, Великобританії, Данії, Єгипту, Китаю, Німеччини, ОАЕ, Польщі, США, Швеції. Це люди різного віку і різних професій: школярі і студенти, політики і митці, фізики і лірики. Традиційно спеціальні призи від меценатів (бібліотечки та передплати на періодичні видання) отримують не лише переможці, але й учасники, які припустилися однієї несуттєвої помилки. Щороку у рамках акції відбуваються різні події, мета яких – привернути увагу до вивчення української мови і єднання навколо слова.
Текст диктанту, його читав доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко.
Автор фото - заступник директора Юлія Козаченко.
#ШколаЕйдоС #Деньукраїнськоїписемності #нас_обєднує_спільна_мета

10.11 2017 • Школа

к списку