НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
Ліцей інтелектуальної творчості
«ЕйдоС» м. Запоріжжя»
+38 (050) 102-22-12 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Найкращі батьки найкращих учнів!

У зв’язку з ситуацією, що наразі склалася в нашій країні, освітній процес вирішено було призупинити до особливого розпорядження.

Але команда «ЕйдоС» сповнена силами та натхненням!

Хоч зараз і дострокові канікули, ми розуміємо, що всім, а особливо дітям, потрібна підтримка.

Як ви знаєте, Школа ладна надавати якісну кваліфіковану психологічну підтримку тим, хто її потребує, але й наші вчителі теж не залишаються байдужими: за можливістю розроблюють для дітей цікаві завдання, просто спілкуються з ними, як завжди, – це теж сприяє психологічному комфорту дитини, перебувати в більш-менш звичному для неї середовищі спілкування.

Зараз не завжди є змога виходити на якісне онлайн-спілкування в скайпі та надсилати завдання у певний час, але вчителі докладають усіх можливих зусиль та ладні підтримувати дітей у чатах не лише скайпу.

ВАЖЛИВО! Для підстрахування: завдання, цікавинки, інформацію від учителів також, за змогою, дублюють класні керівники, асистенти в класних чатах, та Олена Михайлівна в загальному чаті для батьків!

Також варто зауважити, що завдання, які надсилають учителі, можна виконувати, зважаючи на загальний стан дитини, в жодному разі не примушувати її, якщо саме зараз вона цього робити не хоче. Завдання не є обов’язковими для виконання. Можна виконувати потроху, головне, щоб дитина сама хотіла, та це було для неї в радість, а не додатковим стресом.

Ми впораємося з усіма негараздами – і все Обов’язково буде Гаразд!

 З повагою та розумінням – команда Школи «ЕйдоС».

28.02 2022

к списку