НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
Приватний заклад
«Ліцей інтелектуальної
творчості «ЕйдоС»
м. Запоріжжя»
+38 (050) 102-22-12 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Репетиторство

ХТО ТАКИЙ «РЕПЕТИТОР»?

Репетитор - від лат. «Repetitor» - той, хто повторює; фахівець, який закріплює старий, пройдений матеріал, виконує домашнє завдання і проводить додаткове заняття в рамках свого предмета для поглиблення знань (джерело - сайт «вікіпедія»).

Виходячи з соціальних досліджень 72% вчителів-репетиторів мають стаж роботи менше ніж 10 років, а 23% - це студенти або аспіранти. У нашій країні ця діяльність в більшій частині є нелегальною (незаконний), так як мало хто з репетиторів оплачує податки, але ми зараз не про це ...

Періодично, серед батьків і вчителів, виникають активні суперечки на тему «приватна школа і її вартість» проти «державна школа плюс репетитори з« слабким »предметів».

З цієї причини ми вирішили порівняти, скільки ж батьки вкладають у навчання дітей в обох випадках.

Отже, середня вартість одного заняття (60 хвилин) становить 150-200 грн.
При цьому студенти беруть 80-100 грн., А вчителі зі стажем - 300-500 грн.
Ціни взяті з відкритих джерел в місті Запоріжжі,
в інших містах ціни можуть збільшуватися як мінімум удвічі.

Якщо врахувати, що при підготовці до ЗНО школяреві необхідно готуватися як мінімум з трьох предметів, 2-3 рази в тиждень, то мінімальна сума складе від 900 до 2000 грн. Тепер підрахуємо дорогу до репетитора, що складе від 50 грн. до 300 грн. в залежності від виду транспорту. А тепер візьмемо фактор витраченого часу, так як частенько батько возить дитину на заняття - а це мінімум 1,5- 2 години на день. Припустимо, 1 година вашого робочого часу варто - 30 грн. то в тиждень ви витратите мінімум 300 грн. свого робочого часу.

У підсумку, місяць батьківських вкладень на підготовку дитини до ЗНО складе від 4000 до 10500 грн. Уточнимо, суми орієнтовні, і у вас, вони можуть бути як більше, так і менше. У підсумку до цієї суми додайте ваш загальношкільних щомісячний внесок і ви побачите суму ваших вкладень в навчання дитини.

Тепер, розглянемо умови навчання в приватних школах. У нашому регіоні, середній місячний чек навчання дитини становить від 6000 до 8500 грн. В день це - 270-385 грн. Одна година - від 27 до 38 грн.

За ці гроші, ваша дитина відвідує обов'язкові уроки та додаткові заняття по необхідних предметів, розвиваючи свої здібності. Харчується 4 рази на день і перебуває на території, що охороняється школи. А найголовніше, приватна школа документально несе гарантії за дитину, і за якість отриманих і засвоєних учнем знань.

Репетитор не зможе дати Вам певних гарантій, що Ваша дитина буде успішний в цьому предметі тільки завдяки додатковим заняттям з ним і, відповідно, не несе відповідальності за досягнення результату.

Також репетиторство не вирішує багатьох інших питань, які дуже важливі для кожної дитини. Це буде окрема тема для розмови.


Але, є і корисні види репетиторства.

1. Індивідуальні заняття, для кращого засвоєння матеріалу, в тому випадку, коли учневі важко дається будь-якої шкільний предмет.

2. Заняття, коли необхідне поглиблення знань з предмета у зв'язку з обраною професією або інтересом в цій науковій сфері.

3. Заняття, коли у дитини підвищені здібності в цій галузі, щоб підтримувати талант і розвивати його.

Саме такі види репетиторства повинні існувати в сучасній шкільній освіті.

Лютий, 2018 рік