НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
+38 (050) 102-22-12
+38 (061) 239-65-60 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Виконання домашніх завдань

 

У Школі «ЕйдоС» домашніх завдань немає - ми не даємо Учням ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ, а називаємо це «завдання для саморозвитку» в Школі після уроків.  «ЕйдоС» є Школою повного дня, діти перебувають до шостої вечора, і виконують завдання для саморозвитку спільно з Педагогами Школи.

Завдяки авторським психологічним технікам, які використовуються в Школі «ЕйдоС», Учень не тільки покращує розуміння пройденого сьогодні матеріалу, але і займається саморозвитком, поглиблює і розширює свої знання з будь-яких предметів.

Для цього використовується продуманий і глибокий психологічний підхід, розроблений Засновником Школи Оленою Грединаровою.

Саморозвиток починається після закінчення всіх уроків, обіду і прогулянки на свіжому повітрі.

Переважна більшість Вчителів йдуть зі Школи разом з дітьми після шостої вечора, в процесі Саморозвитку Учні отримують від них допомогу і консультації.  Ця система Саморозвитку називається «Предметні Клуби» - тобто  додаткові навчальні години з усіх предметів державного стандарту.  Під час Предметних Клубів, можна поставити запитання будь-якому педагогу за завданнями саморозвитку або покращити оцінки з предметів.

Пояснювати та допомагати повинен той, хто вчить - Учитель.

Допомагає Учителю Асистент Вчителі або Психолог.  Тому у Дитини завжди є можливість поставити будь-кому питання й отримати повну, компетентну відповідь.  У процесі таких занять поліпшується засвоєння матеріалу, що позитивно впливає на успішність.

Завдяки тому, що Учитель перебуває з Учнями та направляє їх, навчальний процес формується таким чином, щоб не залишалося прогалин в розумінні матеріалу.

Відгуки про систему самоосвіти:

На думку Вчителів, виконуючи завдання відповідно до моделі Саморозвитку, спостерігається покращення успішності і результативності навчання.  Особливо це спостерігається при порівнянні результатів тих Учнів, хто тільки прийшов в «ЕйдоС» і раніше виконував домашні завдання вдома, з результатами Учнів Школи.  Велику роль відіграє можливість Учня відразу поставити питання і не перетворювати маленький пробіл у знаннях на велику снігову кулю.  Позитивно позначається і спільна робота всього класу, це досить ефективно з точки зору соціалізації та спільної роботи над завданням.

На думку учнів, які відповідно до інтерв'ювання, раді можливості виконувати всю «домашку» на саморозвитку, це цікаво і весело.  Крім того, що всі неясності допомагають зрозуміти Педагоги Школи, заняття проходять у дружній та ігровій формі.  Крім цього, більшість важливої навчальної інформації запам'ятовується саме на саморозвитку.  А повертаючись додому, можна зайнятися улюбленим хобі або провести час із Батьками.

Батьки наших Учнів не знають, що таке виконання домашніх завдань до ночі.  Батьки, діти яких перейшли в «ЕйдоС» з інших шкіл відразу відзначають користь від системи Саморозвитку і Предметних Клубів.  З'являється такий довгоочікуваний час ввечері, а виконання домашніх завдань з їхньою Дитиною проводять професійні Педагоги Школи.

Записатися на пробний день можна за контактними телефонами:

050-98-35-771

061-239-65-60