НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
Ліцей інтелектуальної творчості
«ЕйдоС» м. Запоріжжя»
+38 (050) 102-22-12 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Новини

Запрошуємо на індивідуальні заняття
Добрий день, шановні мешканці Запоріжжя! Ми продовжуємо підтримувати наших...

Консультативні індивідуальні заняття за вашим запитом
Добрий день, шановні мешканці Запоріжжя! Дитячий садок "ЕйдоС" продовжує...

Для майбутніх першокласників
Добрий день, шановні мешканці Запоріжжя! Дитячий садок "ЕйдоС" продовжує...

ІГРИ В ТЕМРЯВІ з ліхтариком
ІГРИ В ТЕМРЯВІ ЯКЩО Є ЛІХТАРИК * Грати в тіньовий театр, використовуючи...

Чекаємо вас!
Добрий день, шановні мешканці Запоріжжя!     Дитячий садок "ЕйдоС" продовжує...

Індивідуальні заняття офлайн
Добрий день, шановні городяне! В складний період для України дуже важливо...

все новости

Комфорт

У Дитячому садку «ЕйдоС» створені всі умови для щасливого дитинства дитини.
Садок розташований в центрі міста, але в той же час далеко від галасливих вулиць і проспекту, поблизу Дніпра.


Матеріально-технічна база

Дитячий садок «ЕйдоС» - це сучасна дошкільна установа європейського типу. На території саду панує атмосфера щирої радості, турботи і доброзичливості. Ігрові кімнати, кімнати для занять, спальні виконані в приємних для зорового та емоційного сприйняття кольорових гам. Приміщення обладнані сучасними меблями і технікою. У кожній групі є багато іграшок, конструкторів, книг, предметів для малювання та виробів.

Територія навколо будівлі саду - це оазис дитячого безтурботного дозвылля та активного відпочинку. Яскраві павільйони, дитяче містечко, гойдалки, гірки і пісочниці ... Все це в поєднанні з багатою тінню дерев і зеленню газонів!


Харчування

В саду організовано п'ятиразове харчування: сніданок, другий сніданок, обід, полуденок і другий підвечірок.
Кухарі готують для дітей якісну і смачну їжу. Раціон харчування відповідає віковим особливостям дітей, а процес приготування проходить з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних норм. Також в залежності від індивідуальних особливостей дитини може бути організовано дієтичне харчування: медичні працівники та працівники кухні виключать з меню небажані продукти і замінять їх іншими повноцінними продуктами.


Медичний супровід

У Дитячому садку здійснюється медичний супровід дітей. Щотижня дітей оглядає досвідчений лікар-педіатр, після чого ми своєчасно інформуємо батьків про результати медогляду. Медична сестра і персонал постійно стежать за санітарно-епідеміологічною обстановкою, проводять вітамінізацію, кварцування і заходи щодо запобігання простудних та інших захворювань.


Безпека

У кожній групі саду працює одночасно два вихователя та помічник вихователя. Таким чином, діти знаходяться під постійною увагою дорослих. Під час прогулянок на вулиці дітей супроводжує Чергова служба садка.
Устаткування груп і майданчиків садка відповідає санітарно-гігієнічним нормам і вимогам техніки безпеки.
Система безпеки Комплексу «ЕйдоС» виключає відвідування саду сторонніми людьми, діє суворий пропускний контроль. Забирати дитину з садка можуть тільки батьки або та людина, якій в письмовому вигляді дозволили це батьки.


Психолого-педагогічний супровід

Педагоги і психологи Дитячого садка «ЕйдоС» здійснюють постійний психологічний супровід дітей. У кожній групі щодня працюють психологи, які діагностують пізнавальну і емоційну сфери дитини і своєчасно проводять психокорекцію. Рекомендації психолога враховуються вихователями та вчителями під час занять, при організації навчального процесу.
Відзначимо, що з дітьми працюють не тільки вихователі, але і вчителі-предметники школи: педагоги початкової школи, вчителі української та англійської мов, інформатики, фізкультури і тощо.