НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
+38 (050) 102-22-12
+38 (061) 239-65-60 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Новини

Онлайн навчання у Дитячому садку
Дорогі батьки наших улюблених діток дитсадка! Діти у цей воєнний час...

ВИВЧАЄМО ГРИБИ
Навіть в ранньому віці всі мають знати, що є отруйні та їстівні гриби Саме...

ЩАСТЯ В ПОСМІШКАХ
Цим дописом увесь колектив Саду «ЕйдоС» хоче подякувати Батькам наших малюків за...

ЯКИЙ ГУРТОК ОБРАТИ ДЛЯ ДИТИНИ?
Зараз вибір гуртків та секцій для Малюків дошкільного віку дуже великий – це...

ЛІПИМО З ПЛАСТИЛІНУ
Ліплення з пластиліну – один з кращих способів зміцнення м'язів рук Дитини,...

ЧАРІВНА ЖАР-ПТИЦЯ
Сьогодні нам вдалося зануритися у світ творчості та мрій. ✨ Середня...

все новости

Комфорт

У Дитячому садку «ЕйдоС» створені всі умови для щасливого дитинства дитини.
Садок розташований в центрі міста, але в той же час далеко від галасливих вулиць і проспекту, поблизу Дніпра.


Матеріально-технічна база

Дитячий садок «ЕйдоС» - це сучасна дошкільна установа європейського типу. На території саду панує атмосфера щирої радості, турботи і доброзичливості. Ігрові кімнати, кімнати для занять, спальні виконані в приємних для зорового і емоційного сприйняття колірних гамах. Приміщення обладнані сучасними меблями і технікою. У кожній групі є багато іграшок, конструкторів, книг, предметів для малювання та виробів.

Територія навколо будівлі саду - це оазис дитячого безтурботного веселощів і активного відпочинку. Яскраві павільйони, дитяче містечко, гойдалки, гірки і пісочниці ... Все це в поєднанні з багатою тінню дерев і зеленню газонів!


харчування

В саду організовано п'ятиразове харчування: сніданок, другий сніданок, обід, полуденок і другий підвечірок.
Кухарі готують для дітей якісну і смачну їжу. Раціон харчування відповідає віковим особливостям дітей, а процес приготування проходить з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних норм. Також в залежності від індивідуальних особливостей дитини може бути організовано дієтичне харчування: медичні працівники та працівники кухні виключать з меню небажані продукти і замінять їх іншими повноцінними продуктами.


медичний супровід

У Дитячому садку здійснюється медичний супровід дітей. Щотижня дітей оглядає досвідчений лікар-педіатр, після чого ми своєчасно інформуємо батьків про результати медогляду. Медична сестра і персонал постійно стежать за санітарно-епідеміологічною обстановкою, проводять вітамінізацію, кварцування і заходи щодо запобігання простудних та інших захворювань.


Безпека

У кожній групі саду працює одночасно два вихователя та помічник вихователя. Таким чином, діти знаходяться під постійною увагою дорослих. Під час прогулянок на вулиці дітей супроводжує Чергова служба садка.
Устаткування груп і майданчиків садка відповідає санітарно-гігієнічним нормам і вимогам техніки безпеки.
Система безпеки Комплексу «ЕйдоС» виключає відвідування саду сторонніми людьми, діє суворий пропускний контроль. Забирати дитину з садка можуть тільки батьки або та людина, якій в письмовому вигляді дозволили це батьки.


Психолого-педагогічний супровід

Педагоги і психологи Дитячого садка «ЕйдоС» здійснюють постійний психологічний супровід дітей. У кожній групі щодня працюють психологи, які діагностують пізнавальну і емоційну сфери дитини і своєчасно проводять психокорекцію. Рекомендації психолога враховуються вихователями та вчителями під час занять, при організації навчального процесу.
Відзначимо, що з дітьми працюють не тільки вихователі, але і вчителі-предметники школи: педагоги початкової школи, вчителі української та англійської мов, інформатики, фізкультури і т.д.