НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
+38 (050) 102-22-12
+38 (061) 239-65-60 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Новини

Вітаємо Антоніну Юріївну з Днем народження!
🥳Детячий сад «ЕйдоС» вітає нашу улюблену Антоніну Юріївну зі стартом...

Наші розповіді казковому герою!
Ось так вихованці групи раннього віку розповідали казковому герою, чим займалися...

Не знаю, де знайшли майже всі зелененькі листочки
Мабуть під час цікавих прогулянок на свіжому повітрі! Але саме цікаве було потім...

Соняшникова олія — рослинна олія видобута з насіння соняшник!
А як виглядає сам процес, що відбувається з насінниною, коли вона потрапляє під...

Творчий процес!
Ось таких чудових, позитивних їжачків створили Вихованці молодшої групи разом з...

Розвиваємось разом!
Ось таку стежиночку для Марічки з кубиків Нікітіна будували Вихованці групи...

все новости

Комфорт

У Дитячому садку «ЕйдоС» створені всі умови для щасливого дитинства дитини.
Садок розташований в центрі міста, але в той же час далеко від галасливих вулиць і проспекту, поблизу Дніпра.


Матеріально-технічна база

Дитячий садок «ЕйдоС» - це сучасна дошкільна установа європейського типу. На території саду панує атмосфера щирої радості, турботи і доброзичливості. Ігрові кімнати, кімнати для занять, спальні виконані в приємних для зорового і емоційного сприйняття колірних гамах. Приміщення обладнані сучасними меблями і технікою. У кожній групі є багато іграшок, конструкторів, книг, предметів для малювання та виробів.

Територія навколо будівлі саду - це оазис дитячого безтурботного веселощів і активного відпочинку. Яскраві павільйони, дитяче містечко, гойдалки, гірки і пісочниці ... Все це в поєднанні з багатою тінню дерев і зеленню газонів!


харчування

В саду організовано п'ятиразове харчування: сніданок, другий сніданок, обід, полуденок і другий підвечірок.
Кухарі готують для дітей якісну і смачну їжу. Раціон харчування відповідає віковим особливостям дітей, а процес приготування проходить з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних норм. Також в залежності від індивідуальних особливостей дитини може бути організовано дієтичне харчування: медичні працівники та працівники кухні виключать з меню небажані продукти і замінять їх іншими повноцінними продуктами.


медичний супровід

У Дитячому садку здійснюється медичний супровід дітей. Щотижня дітей оглядає досвідчений лікар-педіатр, після чого ми своєчасно інформуємо батьків про результати медогляду. Медична сестра і персонал постійно стежать за санітарно-епідеміологічною обстановкою, проводять вітамінізацію, кварцування і заходи щодо запобігання простудних та інших захворювань.


Безпека

У кожній групі саду працює одночасно два вихователя та помічник вихователя. Таким чином, діти знаходяться під постійною увагою дорослих. Під час прогулянок на вулиці дітей супроводжує Чергова служба садка.
Устаткування груп і майданчиків садка відповідає санітарно-гігієнічним нормам і вимогам техніки безпеки.
Система безпеки Комплексу «ЕйдоС» виключає відвідування саду сторонніми людьми, діє суворий пропускний контроль. Забирати дитину з садка можуть тільки батьки або та людина, якій в письмовому вигляді дозволили це батьки.


Психолого-педагогічний супровід

Педагоги і психологи Дитячого садка «ЕйдоС» здійснюють постійний психологічний супровід дітей. У кожній групі щодня працюють психологи, які діагностують пізнавальну і емоційну сфери дитини і своєчасно проводять психокорекцію. Рекомендації психолога враховуються вихователями та вчителями під час занять, при організації навчального процесу.
Відзначимо, що з дітьми працюють не тільки вихователі, але і вчителі-предметники школи: педагоги початкової школи, вчителі української та англійської мов, інформатики, фізкультури і т.д.