НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
+38 (050) 102-22-12
+38 (061) 239-65-60 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Відгуки

Отзывы участников тренинг практикума по ТРИЗ-педагогике г. Львов 2018г.

Отзывы участников тренинг практикума по ТРИЗ-педагогике г. Львов 2018г.

#ТРИЗ_TRIZ Ось нарешті і моя черга написати про ЦЕ!!!! Ну, хто в курсі, той знає, що у мене 3 діток, тому на протязі 8 років у мені вже до автоматизму відточені всі процеси "підкорки", гггг))))))) А що ж з неокортексом? Відверто - я думала, моя "нова кора" вмерла))), ну, якщо і не вмерла, так точно заснула летаргічним сном)). І ось з'являється тендітна та елегантна, розумна і харизматична Елена Грединарова, яка вразила мене Ейдетикою ще 2 роки тому, коли я була вагітна втретє)))))). Цього разу "зброя" була важчою))) - основи ТРИЗ і ТРИЗ-педагогіки. Але ви не подумайте, що пробудження мозку - це один рух чарівної палички)))). За 22 години нам треба було вирішити купу відкритих задач і парадоксів; навчитися читати, думати і відповідати в стислих часових рамках, працювати в команді і швидко піднімати руки)))), переглядати презентації, опрацьовувати роздатковий матеріал, освоювати метод фокальних об'єктів і морфологічний аналіз, а один функціонально-системний підхід чого вартує!!!!! Про мозковий штурм і креатив-бій - взагалі мовчу))))) А ще - мистецтво задавати питання. А ще - просто чудова Маргарита Зинченко, із своїми компетентісними і проектними завданнями!!!!! Дякую, що пробудили мій мозок і запалили серце!!! Дякую, що знайшли час приїхати і поділитись! Дякую, що надихаєте!!!!

23.05.2018 Ярослава Дмитренко г. Львов

 

Поки Львів відпочивав, Винники фестивалили з сиром, принц одружувався, я 3 дні була занурена в інший світ - тренінг із TRIZ-педагогіки і це було найкраще, що могло статись зі мною в ці дні: стільки відкриттів у способах і методах у педагогіці за такий короткий час годі було й уявити. Творчому мисленню виявляється можна і треба вчити, для цього в ТРІЗ-педагогіці є безліч інструментів і алгоритмів, чого тільки варті компетентнісні задачі, креатив-бій, мозковий штурм, метод фокальних об"єктів... На кожному етапі тренінгу, коли знайомилась з цими прийомами, в голові була одна думка: "Це ж геніально!" Діти, що вчаться таким способом, точно виростають у майбутніх творців, а не лише споживачів, вміють вирішувати практичні і нестандартні задачі у своєму житті. 
Дякую неймовірно харизматичній @Елена Грединарова за крутий тренінг, дякую @Margaryta Zinchenko! Дякую за можливість повчитись моїй улюбеній Школа Дружня До Дитини і дівчатам з команди: вкотре переконалась в якому крутому колективі мені пощастило бути!

21.05.2018 Ирина Колцун г. Львов

19.10 2018 • Школа

к списку