НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
+38 (050) 102-22-12
+38 (061) 239-65-60 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Відгуки

Подяка від батьків

Хочу подякувати класному керівнику Маргариті Олегівні за постійну участь в освіті та поведінці моїх дітей. Юлія Андріївна, дякую за вашу увагу до кожної дитини.

Дякуємо за те, що навчання протікає захоплююче та дарує радість. Дякую всім педагогам школи.

Хочу висловити подяку всьому педагогічному колективу за виконану роботу, особливо класному керівнику, Зінченко М.О.

Дякую всім за старання. Щиро.

Дякую за уважне ставлення та індивідуальний підхід керівництва школи та кожного вчителя.

Дякую улюбленому класному керівнику за увагу до дитини, контроль та корекцію поведінки. За своєчасне повідомлення батьків про випадки у школі та вирішення конфліктних ситуацій з викладачами. За індивідуальний підхід до кожної дитини та батьків. І за позитив, гумор та дружню атмосферу у класі.

Безмірно вдячні школі «ЕйдоС» за можливість навчатися у найкращих! За передові методики. За безпеку. За бажання ходити до школи. За гідне оточення. За повагу до особи дитини. За психологічну підтримку. Любимо вас!!!

Величезна подяка вчителю математики Таралешко Наталії Валеріївні за продуктивні та позитивні уроки, так само вчителю фізики Валерію Андрійовичу за цікаві уроки, які налаштовують дитину на виконання не через силу, а із задоволенням усіх завдань та тем. Вважаю, що головне у вчителі – налаштувати дітей позитивно на свій предмет і на самого себе, тоді і результат не змушує на себе чекати – дитина підвищує свої бали та знання відповідно.

Хочу відзначити Інну Вікторівну – вчителя російської та літератури, та Тетяну Вікторівну – українську мову та літературу, Людмила Олександрівна – хімія. Дякую вам за Артема!! Здоров'я та всіх благ.

Хотілося б покращити роботу решти вчителів до такого ж рівня викладання.

Ще хотілося б, щоби серед додаткових занять були такі як комп'ютерний дизайн або інша цікава програма з інформатики.

Також, окремо Дякуємо! Класному керівнику та вчителю історії Маргариті Олегівні за чуйність, небайдужість та вміння знайти контакт із дітками. І директорові школи Грединаровій Олені Михайлівні за створення такої єдиної, чудової, сучасної школи. Дякуємо за працю, час та ваше здоров'я для наших дітей.

6.05 2021 • Школа

к списку