НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
+38 (050) 102-22-12
+38 (061) 239-65-60 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Відгуки

Відгуки про школу

 

Я выбираю «ЭйдоС»! 

Що є основним показником ефективності?

Звичайно ж відгуки Батьків Учнів, які навчаються у Школі «ЕйдоС»! Особливо, якщо це пряме та особисте інтерв'ю. 📝
З задоволенням та вдячністю, публікуємо відгук Карини Верховської, мами Учениці 9 класу – Амалії
Верховській.: )

💚Особливі відносини

Мені хотілося, щоб моя Дитина навчалася у Школі повного циклу. Прийшовши знайомитись з колективом та умовами, Амалія недовго думавши, заявила, що хоче там залишитися, і ось ми вже 9 років у «Ейдосі». У цьому навчальному закладі немає вікових рамок для спілкування як Дітей, так і дорослих, Школа подібна до єдиного організму.

💜Привчати до хорошого

Окремо хотілося б сказати про умови у Школі. Комфорт важливий не лише з погляду споживчих потреб, а й як прищеплення певної культури.

💙Улюблені предмети.

Підхід до навчання тут також відрізняється, він творчий 🎭🎨🧩 і зовсім не нудний. Освітні програми у «ЕйдоСі» намагаються усіма способами урізноманітнити. Новими та унікальними у своєму роді є предмети ТРВЗ (Теорія Рішення Винахідницьких Задач) та Ейдетика, у Школі також є клуби, на яких Діти можуть вирішувати незрозумілі питання з Викладачем 👩‍🏫. Порозуміння в Школі є однією з головних цінностей.

Також Школа щороку проводить аукціон «Добро сердець», де продають картини Школярів, і деяких запорізьких художників, а на виручені гроші допомагають дітям, які цього потребують. Роботи Амалії також брали участь та продавалися в рамках даного аукціону.
Школа «ЕйдоС» має безліч переваг, але найголовніше – це високопрофесійний колектив, який любить і поважає Дітей. 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👧‍👧

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Я навчаюсь у школі, слоган якої "Не талановитих дітей не буває".

У Школі, яка мотивує кожного учня прагнути бути лідером і завжди йти до своєї мети.
Це Школа - ЕйдоС.
Тут, перебуваючи в середовищі любові, підтримки та віри в сили кожного учня, я вже досягла однієї зі своїх цілей: я стала фіналісткою програми обміну FLEX і весь навчальний рік я проведу в Америці.
Я люблю весь колектив школи ЕйдоС, учнів – усіх, хто всі ці роки був поряд зі мною. Я вдячна за можливість бути членом нашої великої родини, і весь цей рік я пам'ятатиму про кожного.
Я беру в Сполучені Штати частинку ЕйдоСа, і не тільки у своєму серці - з собою у мене футболка з логотипом улюбленої школи!

Марія Шафоростова
учениця 10 класу

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Продовжуємо радіти успіхам наших учнів та подякам від них.
Особливо приємні слова мами учня Наталії Жигальцової: "Він же ваша ТРИЗівська дитина!" ...Так, Нік такий!

"Шановна родина Гредінарових!
Доброго вам дня! З радістю та вдячністю ділюся новиною про вашу дитину.
Нік закінчив цьогорічне художнє училище в Одесі і сьогодні вже зараховано на відділення промислового дизайну факультету мистецтв у Краківському педагогічному училищі у Польщі.
Іспити були польською в 3 тури: захист портфоліо, 2 творчі конкурси, один з яких "винахідництво" :)
Видали пінокартон та 5 гумок потрібно було придумати та змоделювати пристосування для зберігання гумок – для роботи 2 години. І, звичайно ж, Нік розширив функціональність об'єкта:) Він же ваша ТРИЗівська дитина! Було приблизно 200 осіб, до 3 туру дійшли близько 50, взяли 25.
Так як я виховувала його сама, для мене сім'я ЕйдоС була величезною та неоціненною підтримкою тоді й сьогодні. Це дало мені багато ресурсів для розвитку як особистості і як мами. Я щаслива і цю радість завжди поділяю з вами.
Безкінечно дякую вам усім за те, що ви є в нашому житті!
Здоров'я та благословення!
Ната та Нік"

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ми завжди дуже раді зустріти літо! Але вчорашній останній день весни 2019 року був пам'ятним та душевним, учора було чудове свято останнього дзвоника у нашій чудовій Школі «ЕйдоС»! Ми добре закінчили 2-й клас!
Після улюблених, колись, підготовчих курсів «ЕйдоС», провчилися в школі лише 2 роки, а здається завжди знали цей чудовий світ «ЕйдоС». Місце, де нашим дітям завжди затишно, смачно, безпечно, цікаво; де викладачі, спілкуючись з учнями школи, вчать їх бути впевненими у собі, вміти не розгубитися у будь-якій непередбаченій ситуації; де здобуття знань це не тільки теорія, це світ практики та проектів, нових відкриттів та незабутніх свят!

За все це, я хотіла б подякувати Школі «ЕйдоС», Олені Михайлівні Гредінарової, Олені Вікторівці Лейбович, Ользі Вікторівні Спаській, Ірині Іванівні та всьому колективу школи за ваші старання та професіоналізм!

Є ще одна людина, важлива для нас і така шанована і кохана своїми учнями, і нами, батьками, наш Микола Сергійович, наш класний керівник! Дякую, що ви так трепетно ​​ставитеся до наших дітей, ще малюків, навчайте їх працювати над собою, щоранку зустрічаєте усмішкою, розумієте їх настрій на день, підбадьорюєте і завжди підтримуєте їх! Які чудові свята та хвилини відпочинку ви влаштовували з ними і для них, а ми могли протягом дня бачити миті навчального процесу та креативні свята!
І головне, що в цій Школі не просто пам'ятають про випускників, «ЕйдоС» завжди з ними на зв'язку, завжди щаслива Школа зустрітися з ними, підтримати та пишатися своїми дітьми!!!

Молодці! Спасибі вам!

Євгенія Поспєлова,
мама Анастасії, учениці 2-го класу

 


 

Мені хочеться поділитися щастям та радістю: я прийшла з батьківських зборів і мені хочеться співати!
Чому? Чи все у моїх дітей добре? Ні! Доводиться багато працювати, пояснювати, допомагати, контролювати і це на радість і мені, і дітям, і нашим прекрасним вчителям та психологам. Всі ми з добротою, любов'ю, повагою йдемо шляхом знань, а батьківські збори нагадують сімейні посиденьки з планами на найближчий навчальний рік, де вислухають прохання та пропозиції, обов'язково запропонують варіант рішення навіть краще, ніж ти собі міг уявити, де бачать найкраще у дитині. , заохочуючи щодня ставати краще за себе вчорашнього, виховуючи особистість думаючу і відповідальну. Усім-усім відрізняється наша школа: так, діти ще навчаються і останній дзвінок у нас 31 травня, а потім ще 15 днів цікавих тренінгів, ігор, розвивалок, на які діти з нетерпінням чекають. А чи були у ваших дітей ночівлі у Школі з хованки, фільмами, задушевними бесідами? А в моїх ще не вгамувалися захоплення! А чи дбали ваші діти про дітей-сиріт? Благодійний щорічний аукціон «Добро сердець» став уже традицією у нашій Школі! А які у нас вчителі! Розумниці, красуні, професіонали!

Дякую, улюблена Школа, за щастя наших дітей!!

Елла Вікторівна Тодосієнко,
мама Міші та Саші учнів Школи "ЕйдоС"

 


 

ВИБІР ШКОЛИ - МИ ЙДЕМО У ПЕРШИЙ КЛАС до "ЕЙДОСу"

У житті батьків є кілька важливих рішень щодо своєї дитини – один із них вибір школи. Мене складно здивувати інтер'єром, дизайном, системою вибору страв у харчуванні і навіть сервісом та посмішками співробітників – хоча це все зрозуміло в "Ейдосі" є.
Що для мене як для мами, причому мами, яка живе та працює в середовищі успішних людей і хоче бачити в майбутньому успішного сина, важливо:
- Навчання не заради навчання та зазубрювання матеріалу, а через вирішення Життєвих ситуативних завдань.
- Оточення – 10 осіб у класі-це діти якими займаються, яким є час все розповісти та пояснити.
- Можливість рухатися на уроках - ходити, стояти, стрибати -бігати.
– Пропускна система в'їзду на територію школи.
- До 18 години всі уроки зроблені, так, я хочу вечорами бути просто мамою.
- Близько 7 вчителів предметників, крім класного керівника.
- Постійна робота з дитячим психологом та психологічна карта кожної дитини, розуміння талантів та ресурсів дитини та школою та батьками.
- Нормальна регульована комунікація з ієрархією дорослих учнів – багато Студій ідуть разом.
- Так, мені подобаються додаткові до Держ. міністерській програмі та поглибленому вивченню англійської-математики та української мови, аж 7 предметів – !? можна назвати предметами Цікаву Фізику, Філософію, Хореографію, Розвиток інтелекту, Ейдетіку - розвиток образного мислення, ТРВЗ - рішення винахідницьких завдань, Психологічні тренінги.
- Величезна купа Студій, квестів, ігор, виїздів на море тощо.
- Виїзд на олімпіади, у тому числі до інших міст та країн – великої кількості дітей, а не лише обраних (бо змагання загартовують дитину).
- Придбання Життєвих та Бізнес-навичок за допомогою ігрових Занурень та Соціальних проектів.
- Немає функції залякування - є функція підтримки (гіпер важливо!).
- Вчителі реально постійно виїжджають за кордон на семінари та навчання.
- Розумна фраза вичитала на одному з мотиваційних плакатів у школі мені дуже сподобалася – "Формування за результатом навчання успішної особистості готова гнучко реагувати на життєве середовище".
- Девіз - "Не талановитих дітей не буває", як і інші мотивації - створений явно небайдужими та талановитими людьми Олена Грединарова, Яна Грединарова-Привалова та Ігор Грединаров

Юлія Ільїна,
мама учня 1 класу

 


Дуже добре, що ви даєте вичерпну інформацію і завжди відгукуєтеся на будь-яке прохання. Взагалі дуже задоволена і школою, і тим, що перевела дитину до вас!
Ви, однозначно, найкращі. І ставлення вчителів, і я бачу наскільки швидко та із задоволенням дитина вчиться. Як він уже добре балакає англійською, малює, та й з дисципліною стало набагато краще. Дякую за вашу працю!

Гайдук Аліса,
мама Тимофія, 2 клас

 


Коли ми прийшли вперше, Валерія (по-батькові, вибачте, не запам'ятала) дуже доброзичливо зустріла мене та доньку, потім передала Олені Вікторівні, яка провела екскурсію по школі.

Дитина у захваті від такого ставлення. Перші 4 роки іншої школи, вона не чула добрих слів (переважно закиди), а коли ще й діти були зацікавлені їй та запросили привітно до своєї компанії, радості не було меж. Більше б таких шкіл. Низький Вам уклін за Вашу роботу!

Марина Задорожна,
мама Маргарити 5 клас,
02.09.2018 р.

 


Ми перейшли з іншої школи минулого року, за два місяці до закінчення року. Чесно кажучи у дитини спочатку був «шок» - у хорошому сенсі, "хіба так може бути в школі?". Таке тепле ставлення учень-учитель. Діткам потрібно, щоб їх слухали і чули і не лише вдома, а й у школі і тоді вони розкриють себе та свої таланти та бажання!!! Та це теж школа, в якій треба вчитися та працювати! Але питання як піднести ці уроки, щоб дітям було цікаво? І школі Ейдос все це вдається з Успіхом!! Спасибі вам!!!

Альона Гіч,
мама Лери 7 клас,
02.09.2018

 


Відгуки батьків про програму
“Греція. У колисці європейської цивілізації” 2018

Олена Михайлівна: Дякую всім батькам за співпрацю! Відмінний відпочинок після відпочинку! Усім нам гарного літа!

Максим Шаповал: Велике спасибі організаторам за чудовий відпочинок наших дітей! Вони задоволені, щасливі та з нетерпінням чекають наступного літа!

Яна: дякую Вам величезне! Хочемо подякувати Вам наші вчителі та вожаті за Вашу неоціненну працю, за індивідуальний підхід до наших діток, за добре ставлення та розуміння, за Ваші старання та вашу любов. Дай вам  Бог здоров'я та благополуччя, залишайтеся завжди такими енергійними та активними !!!😘 Низький Вам усім уклін!!!!

Verhovska Karina: Велике спасибі за щасливих дітей!

Natasha: Дякую керівництву Ейдос і всіх хто брав участь в організації відпочинку наших дітей🙏  Як завжди - все чудово👍  Щасливі діти-щасливі батьки))) Всім гарного літа)))

Вікторія: Доброго ранку, величезна подяка всім, хто подарував незабутній відпочинок усім діткам і зокрема моєму синові. Він повернувся з купою позитивних емоцій та вражень, а також придбав нових друзів. І вже чекає на поїздки наступного року! Ще раз дякую всім, хто організував таку подорож!

Олена Макарова:Дякую всім за чудовий відпочинок наших дітей,цікаві пізнавальні екскурсії, чекаємо наступної поїздки.

Олена Макарова: Привезли дорослого сина😁 жартома сказала помий тарілки після сніданку, варто миє😁 Дякую!

Юля Соколенко: Велике дякую за чудовий відпочинок та турботу про наших дітей!!! Всім гарного літа!


Подати заявку на участь Вашої дитини у програмі “Греція. У колисці європейської цивілізації 2019”
можна за тел. +38 050 486 32 31 (Ірина Іванівна).

 


Тепер я знаю, куди відправляти вчитися майбутніх дітей!

Тепер я знаю, куди відправляти вчитися майбутніх дітей! Приватна школа! Дбайливе ставлення вчителів, багато різних додаткових предметів, розвиток творчості та креативності, дуже смачна їжа, жодного негативу на обличчях вчителів. Сьогодні я навчав виступати публічно учнів та вчителів. Ви можете уявити, щоб до Ваших дітей до школи запросили експерта з комунікації з іншого міста? Коли я навчався у школі, нас навіть у кіно не водили, а дітей цієї школи возять на море!
Що тут скажеш, їду до Дніпра під враженням!

Дмитро Бузовський,
(м. Дніпро),
бізнес-тренер №1 в Україні

 


"ЕйдоС" – це відкриття!

Скажу одразу, що «ЕйдоС» – це відкриття! Завдяки нагоді ми познайомилися зі школою майбутнього, з професіоналами, з любов'ю, що займаються своєю справою. «ЕйдоС» став для нас справжнім порятунком і вирішенням усіх проблем, пов'язаних з навчанням дитини, яка живе та навчається у школі за кордоном. Основними критеріями пошуку була нова сучасна практика дистанційного навчання та навчання російською мовою – єдино зрозумілою та прийнятною для сприйняття нашою дитиною. Все це і, як виявилося потім набагато більше, ми знайшли в ЕйдоСе. Професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного учня, нові та новаторські цікаві методи викладання, спокійна довірча атмосфера, психологічний підхід та аналіз проблем, увага та турбота, розвиток потенціалу та виховання особистості дитини – унікальна школа! Наша дитина навчається дистанційно, отримує завдання та обов'язково консультації щодо Скайпу у живій розмові з викладачем. Викладачі роблять все можливе, щоб матеріал був зрозумілий та індивідуально працюють з учнем, допомагаючи та наставляючи у виконанні завдань. У нашому випадку це особливо важливо, оскільки дитина не має постійного прямого контакту з викладачем, який відбувається на уроках у школі. Із задоволенням працюємо вже другий рік із Вами. Дякуємо величезній школі, директору та викладачам за те, що Ви є, за Вашу роботу!

Олена Супрун,
мама учня 7 класу Олега Супруна

 


Це школа, в якій цікаво вчитися!

Дякую, школі за те, що моя дитина йде до школи із задоволенням. Школа, де комфортно, затишно, тепло. Вчителі, які спілкуються з посмішкою як з учнями, так і з батьками. Це школа, де цікаво вчитися. Школа, у якій вчать нестандартно мислити, не соромитися висловлювати свою думку, вміти довести свої рішення. Тут вчать працювати з дітьми з різних класів, з різним рівнем знань, із різним баченням тієї чи іншої проблеми.

Як "маленька господиня великого будинку", так Олені Михайлівні змогла створити школу, в якій кожен учень може відчувати себе особистістю, чия думка цікава, важлива. Колектив педагогів, який вміє вміло вчити дітей висловлювати свою думку та ще неодмінно її довести. Щиро Дякую!

Відгук мами, учениці 7 класу,
Верховської Карини Олегівни

 


«ЕйдоС – це школа 21 століття, де учнів оцінюють не за зовнішній вигляд чи матеріальний стан, а за його знання. Для мене це дуже важливо." Аліса Чепель

Час летить дуже швидко, і мені, як випускниці школи, є що про це сказати. Навіть не віриться, що шкільна пора добігла кінця.
Про школу я згадую щодня, адже саме там я провела більшу частину свого життя. Ці спогади неможливо ігнорувати.
Все, що дала мені школа, - це знання, які я можу застосувати в реальному житті, це мій характер, який сформувався саме там, це моя цілеспрямованість та амбітність, які підтримувалися моїми однокласниками та вчителями, це безмежна подяка за ці чудові та незабутні 11 років.

Саме хочу висловити подяку всім, хто пов'язаний зі Школою «ЕйдоС». Вчителі, психологи, мед.працівники, кухарі, хлопці – всі залишаться у моїй пам'яті.
Хочу сказати спасибі за 11 років у теплій, затишній, сімейній обстановці, де кожен почувається нарівні з іншими та не турбується за свій зовнішній вигляд, точку зору, національність чи місце народження.
Дякую за унікальні предмети. ТРВЗ та Ейдетіка, а також предмет дослідницької діяльності – це саме ті предмети, які потрібні для життя, які, звичайно ж, не передбачені Міністерством освіти як обов'язкові.

ЕйдоС – це школа 21 століття, де учнів оцінюють не за зовнішній вигляд чи матеріальний стан, а за його знання. Для мене це дуже важливо.

ЕйдоС – це коли вчитель може стати другом чи наставником.

ЕйдоС - це унікальні та цікаві заходи, такі як квест, новорічний КВК або вечір притч.

ЕйдоС – це безпека.

ЕйдоС - це не тільки теоретичні знання, а й уміння застосувати їх на практиці у реальному житті. Ця школа є дуже нетиповою для українського навчального закладу, це європейський рівень!

Загалом, я дуже рада тому, що закінчила саме Школу «ЕйдоС».

Спасибі!

Алиса Чепель,
випускниця Школи «ЕйдоС» 2014р.


«Я люблю школу «ЕйдоС»! Марина Гречна

Я люблю школу «ЕйдоС» за те, що вона змінила мій світогляд!
Це те, що мені потрібне було, коли я була підлітком!
Там мене навчили любити, цінувати, відповідати за свої вчинки!
Скільки б шкіл до цього я не змінила, це завжди буде мій рідний дім!
Я можу охарактеризувати це місце лише як будинок!
Будинок, який змінив моє життя!

Марина Гречная,
выпускниця 2010 року.

 


«Директор Школи – Олена Михайлівна – мудра, чарівна, неймовірно красива, тендітна та сильна одночасно…» Долженко Анжела

Про школу «ЕйдоС» я можу говорити довго, емоційно, захоплено та з вдячністю.

Адже працювати в цій Школі я мріяла років 12, доки не зважилася кардинально змінити своє життя.

Але це інша історія, а зараз хочеться розповісти про саму Школу: про директора, про дітей, про колег, про принципи роботи тощо, тому скористаюся методом, який активно застосовується в психології та у навчальному процесі на уроках у Школі «ЕйдоС », коли необхідно зрозуміти рівень, глибину та діапазон знань на тему, по предмету – асоціаціями.

При цьому скористаюся назвою Школи та назву асоціації до кожної літери.

Е – ексклюзивність (унікальність методів навчання: ейдетіка, ТРВЗ, ОТІ, проекти, безурочні дні, метод занурення, квести, креатив-бої, тренінги, онлайн-олімпіади, студії та клуби, відсутність домашніх завдань тощо);
емоційний комфорт (особлива затишна аура Школи, інтелігентні, усміхнені співробітники Школи, атмосфера співробітництва, підтримки один одного в колективі педагогів, психологізація навчально-виховного процесу, турбота про учнів про їхній, фізичний, психологічний, соціальний розвиток, з батьками для реалізації потенціалу ).

І – інноваційна педагогічна діяльність колективу, на чолі якого знаходиться директор Школи - Олена Михайлівна – мудра, чарівна, неймовірно красива, тендітна і сильна одночасно, прониклива, яка бачить потенціал і душу кожної дитини, яка вміє дати слушні рекомендації батькам і нам, педагогам при цьому – наставник молодих психологів, які із задоволенням приходять на практику до Школи, викладач вузу, науковий діяч, творець Школи, генератор нових ідей, автор ФСП, Портфоліо досягнень учня, Рейтингової системи оцінки діяльності педагогів та ще багато чого. Відома в науковому, «педагогічному» світі, у середовищі ТРИЗівців усього світу, що вільно відстоює свої ідеї та ідеї Школи на найвищих рівнях влади, учасниця Клубу успішних жінок України, що створила бренд «ЕйдоС» та хранителька домівки, натхненниця успішного чоловіка протягом кількох років. десятиліть, гарна мама (судячи з дочок) і ніжна бабуся своїй онучці. Ось така вона - особистість світового масштабу і маленька добра жінка, яка вміє бачити, зберігати і примножувати.

Д – гідність, добропорядність, доброзичливість, які випромінюють педагоги, психологи та співробітники Школи. У Школі немає випадкових людей, некомпетентних, нетерпимих, байдужих педагогів. Педагоги Школи – гідний приклад прагнення постійного самовдосконалення, розвитку особистісних, професійних, людських якостей. Про кожного можна було б написати статтю, але скажу таку річ, відколи мій син навчається в «ЕйдоС» і спілкується в середовищі саме цих педагогів, він розвинувся не тільки в інтелектуальному та фізичному плані, а й моральні, людські, чоловічі якості у ньому стали іншого порядку. Адже людина, а особливо дитина, як дзеркало, в якому середовищі вона знаходиться, то вона і відбиває. Я кожному з педагогів можу подякувати за наше спільне виховання мого сина.

О – ґрунтовність знань, освоєння, набуття життєвих компетенцій - міцна основа для творення успішного життя, судячи з відгуків наших випускників.

С - співдружність, спільна творча та професійна діяльність творців Школи сім'ї Гредінарових, педагогічного колективу спільно з батьками учнів з любов'ю та для блага майбутніх поколінь.

З Ювілеєм, коханий «ЕйдоС»!

Долженко Анжела

керівник Психологічної служби Школи «ЕйдоС»,
практичний психолог,
мама учня 7 класу

 


 

Відгуки батьків про навчальне занурення «Школа відкриттів. Виживання у Природі за допомогою Знань!»

 

Дорогі вчителі! Шановний пед. колектив! Велике дякую за вашу працю, дякую, що ви завжди поруч, дякую, що розумієте, вникаєте, ведете, спрямовуєте і не ламаєте наших діток! Дякую, що розвиваєтесь самі і цьому навчайте дітей! Дякую за палаючі очі дочки, за бажання дізнаватися і вчитися, дякую за фразу: "Як же я хочу до школи!" Дякую за Занурення! Це було чудово, захоплююче, пізнавально, командно та дуже комфортно! Є й інші в чаті Вайбер занурення.

 

Мама учениці 4 класу,

Мария Акулич

Просте слово ДЯКУЄМО не може вмістити всієї подяки за роботу зроблену для наших дітей!!

Мама учня 10 класу,

Нелли Левицкая


День в "Ейдосі" очима ТРИЗівця!

День пройшов чудово - був у гостях у відомій своїми розвиваючими технологіями запорізькій школі "Ейдос", в якій здійснено наскрізне виховання дітей від 2-х до 17-ти років. Сказати, що був захоплений – мало! Гостинна господиня, Олена Гредінарова, виявилася чудовим екскурсоводом.
Все тут організовано чудово: системно продуманий і з любов'ю виконаний інтер'єр, зручно та грамотно розплановані приміщення, технічне оснащення сучасно, на увазі результати творчості та багато іншого. Діти (мої знайомі, у яких діти, заздрили, зайшовши на сайт школи) розкуті, активні, допитливі, самостійні, постійно чимось зайняті – майструють, обговорюють, діляться інформацією. У класах та інших приміщеннях жваво. Навіть на змінах вони вважають за краще перебувати там, бо цікаво! Ніхто не носиться коридорами, як у звичайних школах.
Був присутній на звітах дитячих команд у вигляді коротких репортажів на знайдені самостійно теми. Показовими є їх вдумливість, серйозність підходу та винахідливість у виборі тем журналістських досліджень. Простими, але сучасними засобами діти оперували майже як і дорослі телеведучі. Мова вільна, розкута, правильна, ніякої затисненості, сором'язливості, прекрасна реакція у відповідях питання.
І все це не само собою, а титанічною працею вміло підібраного, якісно підготовленого за два з невеликим десятиліття педагогічного колективу, вирощеного не десь, а Оленою Грединаровою за підтримки та допомоги чоловіка та однодумця Ігоря! А зараз поруч із ними навчається і успішно працює молоде поповнення, серед якого обидві дочки Гредінарових. Є комусь продовжить з часом і розвинути створену систему.
МОЛОДЦІ !!! Це стосується всього колективу - від директора до тех. персоналу. І, звичайно, до дітей!
Успіхів вам, здійснення класних планів, майстерного володіння своїм мисленням у творчості, житті, взаєминах, щоб паростки дружби та відданості, любовно виплекані в "Ейдосі", не в'янули і приносили плоди все ваше життя!

Захар Винтман,
вирішувач технічних завдань,
ТРИЗівець, учень Альтшуллера Г.С.

 


«…це справжній шанс для дітей, батьків та самих викладачів…»  Сатья

Школа «ЕйдоС» - це справжній шанс для дітей, батьків та самих викладачів. Тільки такий підхід до освіти дозволяє не тільки здобути знання, а й скористатися ними. Співпраця з цим чудовим колективом наповнює моє життя змістом. Величезне всім дякую.

Сатья
 


Вітаю «ЕйдоС», ось ви і стали на шлях досконалості, і взяли курс на 21 рік своєї життєдіяльності.

У деяких спільнотах це цифра досконалості.

Що ж для мене таке "ЕйдоС"?!
Цікаво, але сьогодні я навіть не уявляю, що був час, коли я була незнайома з цим дивовижним Світом та його мешканцями. Я знала їх завжди!
Це дивовижний Світ, у якому хочеться жити, пізнавати себе, творити, надихати та надихатись.
Я завжди знала їх! Оскільки такого внутрішнього сприйняття, гармонії, дивовижної єдності поглядів, прийняття та відлуння душі, які викликало у мене знайомство з «ЕйдоСом» та його мешканцями я не відчувала НІКОЛИ!
Відчуття щастя, любові та успіху.
І оскільки я дізналася вас, визнала, перейнялася і надихнулася, я все зроблю, щоб про вас і ваш світ гармонії та вдосконалення дізналося якнайбільше людей освіти, батьків, громадськості.
Ми створимо успішного освітянина! У нас зростатимуть успішні діти! Ми створимо успішну Україну, яку цінуватимуть та поважатимуть у всьому світі!

Я бажаю вам БУТИ!

Не здаватися, не меркнути.

Ах, про що це я?!

Ваша сила та міць

Путівниковою зіркою

Вам у «освіті» нехай світить!

Буде новий виток,

Політ креативу,

І емоцій у щасливих

Очонках перемоги

Вихор закрутить і з силою

Наперед понесе!

З любов'ю та вдячністю, що ви є в моєму житті!

Чуприна Наталія,
начальник відділу аналітики та прогнозування
Українського Центру оцінювання якості освіти МОН,
автор проекту «Шануймо Україну»,
член громадської ради при Міністерстві освіти та науки України,
член правління ГО Колегіум аналітиків,
експерт групи РПР-освіта,
творець «Громадського Освітнього Руху»,
співавтор «Клубу Успішних Освітян»
і просто хороша людина, яка вас дуже любить.


 

"Школа "ЕйдоС" створює всі умови для розвитку успішної особистості" Вікторія Горбатих

Хочу подякувати весь колектив школи «Ейдос» за теплий прийом та доброзичливість. А особливо Яну Ігорівну, Анжелу Петрівну, Світлану Віталіївну, Юлю Андріївну.

Я рада, що мені випала можливість побувати на стажуванні у вашій школі, поринути у приємну робочу атмосферу.
Перше, що мене привабило, то це атмосфера в колективі. Таке почуття, що я побувала у великій дружній сім'ї, де кожен бере активну участь у шкільному житті та щиро піклується один про одного.
Хороше порозуміння між педагогами та психологами видно неозброєним оком. Складається таке враження, що в цій школі працює команда однодумців, які йдуть до однієї важливої ​​мети – виростити і навчити дітей своїм авторитетом.

Колектив зібрався тут не простий, творчий та різноплановий. Для гармонійного розвитку дитині сміливо пробують різні підходи. Створюють змагання між класами та школами, здійснюють проекти, які відповідають сучасному життю та дають можливість дітям виявити свої здібності, таланти. Така безліч різних проектів, заходів я ще не зустрічала.

Зауважила собі, що психологи та соціальні педагоги дотримуються правил, а саме бути відкритим, вдячним і не залишати співрозмовника без відповіді.

Весь вид школи каже сам за себе. Говорить про індивідуальний підхід до кожного учня, про важливість та значущість кожної людини. У цій школі продуманий кожен куточок. Годинник важить на потрібному місці - навпроти вхідних дверей, нагадують кожному учню про пунктуальність і організованість. На стендах і на арках наклеєні мотиватори, девізи, повз які неможливо пройти байдуже. Під вікнами ростуть чудові дерева, які садили самі учні. У кожному класі знаходяться творчі роботи та стенди із досягненнями дітей.

Одним словом, школа «Ейдос» створює всі умови для розвитку успішної особистості, у цьому не простому, але дуже цікавому світі.

Виктория Горбатых
Психолог «LIKO-SCOOL» г. Киев
 


"Тут працює чудовий колектив захоплених людей"

Світайло Л.Д.

Перед Міжнародною Організацією UNESCO при її зародженні були поставлені завдання вберегти світову культурну спадщину від руйнувань, врятувати навколишній світ від знищення і, головне, створити всі необхідні умови, щоб діти, спадкоємці нашої планети ЗЕМЛЯ могли користуватися цією спадщиною, цінували її і любили її.
За нашу сімдесятирічну історію ми придбали багато друзів та однодумців, які самовіддано, безкорисливо та грамотно втілюють на місцях: у своїх школах, Університетах, спортивних секціях ідеї UNESCO.
Одним із таких цілеспрямованих високопрофесійних навчальних закладів є Школа «Ейдос». У цій школі діти вміють співпереживати, відчувати проблеми іншого.
Тут працює чудовий колектив захоплених людей, відкритий до всього нового! Ось уже 20 років вони успішно вчать не лише говорити про любов до навколишнього світу, а й любити його, не лише дивитися на проблеми, а й бачити їх! А значить намагатись щось змінити!

З ювілеєм! Успіхів! Ми віримо у вас!

Свитайло Л.Д.

Генеральний директор молодіжних програм
по лінії UNESCO у Греції,
голова грецького товариства "Відродження",
доктор наук, викладач кафедри грецької філології
Афінського університету ім. Каподистрія

 


Школа «ЭйдоС» справді є реально існуючим прикладом школи, яка НЕ школа.

Це видно по всьому, починаючи з унікальної назви, яка віддзеркалює неповторну філософію освіти, і закінчуючи шкільним подвір’ям з креативними клумбами. А ще «ЭйдоС» – взірець соціально і інтелектуально активної «організації, яка навчається». Тут нікого не дивують майстер-класи відомих педагогів, проекти, інтелектуальні пригоди чи навіть… Форум Клубу Успішних Освітян.
«ЭйдоС» має свій неповторний стиль. В оформленні кабінетів, в інтер’єрах коридорів, навіть у манері одягатись учнів і вчителів, і тим більше у змісті і технологіях навчання.
Але головне у стилі роботи школи, яка НЕ школа «ЭйдоС» – свобода і розкутість учнів і вчителів. Тут вміють цінувати живу думку, живий і допитливий погляд, парадоксальне мислення, відкритість до інших переконань. «ЭйдоС» – це місце, де спрацьовують не стереотипи та упередження, а здоровий глузд і прагматизм.

«ЭйдоС» існує для тих мешканців Запоріжжя, які прагненуть знайти:

  • місце, де їх дитина буде оточена теплом і турботою;
  • школу, де дитину сприйматимуть як особистість з її неповторними задатками, інтересами і потребами;
  • освітній центр, де вчителі прагнуть надати індивідуальну педагогічну підтримку кожному учневі, створюючи сприятливі умови для його творчого розвитку;
  • соціальний інститут, де виховують українця і громадянина світу;
  • дитячий центр, де прагнення кожного учня розвинути свій інтелектуальний потенціал реалізується під час проведення всіх позаурочних заходів;
  • навчальний заклад, в якому кожна оцінка є результатом наполегливої праці, а бажання вчитись – неодмінною умовою успіху;
  • центр авангардної педагогіки, в якому панує новий стиль педагогічного мислення.

Віктор Громовий
шеф-редактор порталу
«Освітня політика»
 


З любов'ю від випускниці Школи.

Мій клас був першим випуском Школи "ЕйдоС". Я – Першим президентом Школи «ЕйдоС» та першим лідером Школи «ЕйдоС», але також я – кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики, і перший випускник, який прийшов працювати до моєї рідної школи. Що мені дала моя рідна школа?

ТРВЗ – високу продуктивність та ефективність у вирішенні життєвих та навчальних завдань:
- за короткий період часу обробляти інформацію, а отже, знаходити час для багатьох цікавих речей.

Ейдетіка - вміння запам'ятовувати великі обсяги інформації за короткий час.

Уроки психології – вміння чути, бачити та відчувати співрозмовника та вміти співпрацювати з ним:

– на психологічних тренінгах ми пройшли «Школу Лідерів» – нас навчили брати на себе відповідальність за своє життя, свої вчинки. У будь-якій ситуації бути «тут і зараз». Вміння вести за собою, формувати команду однодумців та свій соціум.

З такими вміннями я прийшла до університету і з першого курсу і до кінця навчання маю іменну стипендію мера за відмінне навчання та активну участь у громадському житті факультету та університету (що є прецедентом для першокурсника);

- на другому курсі у мене було багато друкованих праць у фахових виданнях та перемога на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових праць;

– на третьому курсі я очолила студентську раду факультету. І тут навіть мені 24 години на добу мало. Паралельно зі студентським життям та відмінним навчанням я з першого курсу працювала в «ЕйдоСе» хореографом, учителем індивідуального супроводу, консультантом з математики, відвідувала тренінги та семінари. Багато разів приходила по пораду і просто «погрітися душею» до Олени Михайлівни та Ігоря Леонідовича. Чому? Тому що ЕйдоС – це флагман нового, це прорив в освіті, особистісному зростанні, а ще «ЕйдоС» – це об'єднання однодумців та піти з моєї Школи я так і не змогла: на даний момент я вчитель та аспірант, пишу кандидатську. І це новий етап у моєму житті.

"ЕйдоС" - це не моє минуле. Це СПРАВЖНЕ і майбутні наші успіхи, перемоги та досягнення!

Алла Лейбович,
випускниця та вчитель математики Школи "ЕйдоС"


«Рідкісний випадок, коли учні обожнюють директора і вважають своїм другом» Фоменко Ірина

«ЕйдоС» - чудова школа з передовими методами навчання та затишною сімейною атмосферою.
Головний показник вищої якості для мене те, що дитина щоранку йшла до школи з величезним задоволенням, а на канікулах рахувала дні до початку занять!
Рідкісний випадок, коли учні обожнюють директора і вважають своїм другом - спасибі Олені Михайлівні!
Щасливі, що першим учителем нашого сина була Вікторія Броніславівна – чудова людина та педагог з великої літери!
Бажаю "ЕйдоСу" зберегти своє обличчя!
Подальшого розвитку та процвітання!

Фоменко Ирина,
мати Фоменко Артура
 


«У ній мешкає гарна душа...» Штогріна Олена

Хочу висловити велику подяку за моє знайомство зі Школою «ЕйдоС».
Для мене це був новий та дуже цікавий досвід корпоративного тренінгу, на якому ми разом створили індивідуальний та близький кожному учаснику імідж для школи.
Коли я вперше потрапила до цієї школи і подивилася на неї очима батьків, мені дуже сподобалося. Я сама мати двох дітей, і довго шукала школу, яка повинна подобатися моїм дітям. Для мене дуже важлива візуальна картинка. Школа "ЕйдоС" дуже красива і всередині, і зовні. Схожа на маленьке та затишне казкове містечко, яке своєю присутністю прикрашає місто Запоріжжя.
А потрапивши усередину, у мене було ще більше радості, бо в ній живе гарна душа. І моя душа теж сповнилася щастям. Я випробувала величезне задоволення працювати та ділитися своїми знаннями з вчителями. У них мало часу залишається на себе. Тому, особливо приємно, що Олена Грединарова приділяє час розвитку та маленьким жіночим радостям своєму великому та дорогому колективу.
Можна багато говорити компліментів керівництву школи, достатньо подивитися фотографії щасливих та розумних осіб дітей цієї школи та все буде ясно!! Стільки скільки вкладається у нові методи розвитку цієї школи, я не зустрічала ніде.
Думаю, мої тренінги зі створення корпоративного іміджу та стилю у школі проводилися вперше. І мені було надано честь і величезне задоволення працювати з вашими вчителями.
Висловлюю щиру подяку та безмірну повагу до вас і до всього, що ви робите. Бажаю тільки процвітання та благополуччя! Щиро вас кохаю!

Штогрина Олена

Засновник Школи Персонального Іміджу.
Практикуючий імідж-експерт та ведуча телепрограми «Красуня».
Стиліст-іміджмейкер проекту "Преображення" та "Великі жінки".
Офіційний іміджмейкер проекту «Місіс Україна – 2012»

 


«Чарівна Школа, де справджуються багато мрій» Марина Миколаївна, просто мама.

Я знаю точно, що кожен з батьків бажає, щоб у його дитини збувалася мрія. Так от, Школа «ЕйдоС» - це чарівна Школа, де справджуються багато мрій. Це Школа – казка, де кожна дитина – герой, а колектив – це добрі чарівники, які їм допомагають. Директор школи – це мудра жінка, авторка цієї казки!

Марина Миколаевна,
просто мама.
 


«Про мою школу» Богдан Куц

Про те, що школа - один із найважливіших етапів у житті будь-якої людини сказано вже багато. Говорити про це ще й ще, я навіть не бачу сенсу, це вже знають усі.
Про школу не прийнято говорити погано, не прийнято критикувати, говорити, що не дали в школі те чи це. Найчастіше розповідь про школу піднесена і патетична, але мене ніколи це не зупиняло.
Я завжди намагався і намагаюся дати критичну оцінку. Як би я не намагався абстрагуватися від того, що школа, це місце, де я провів багато років, я не зміг знайти недоліків і дійшов висновку, що це дійсно був і є другий будинок.
Після випуску вже минуло три роки, не багато, але є можливість оцінити хто і як ставиться до своєї школи. Випускникам Школи «ЕйдоС» завжди приємно повертатися до стін школи. Для мене це чудовий показник того, які емоції викликає школа у випускників. Не стикався я з таким самим бажанням у колишніх учнів інших шкіл міста. В ЕйдоС завжди приємно повернутися знову, тут щиро цікавляться життям випускників і не втрачають контакту, намагаючись, крім усього іншого, ще й отримати оцінку своїх ідей та своєї роботи.

Декілька окремих слів заслуговує і той інструментарій, який нам дали у школі. Ті методи та підходи, які багатьом з нас здавалися в школі не стандартними та відволікаючими від, як нам тоді здавалося головного – набуття академічних знань, сьогодні виручають нас у найрізноманітніших ситуаціях.

Школа навчила шукати, отримувати та аналізувати інформацію у найкоротші терміни, оцінювати перспективи, шукати та знаходити нестандартні підходи до вирішення проблеми, отримувати нові знання. Більше того, ЕйдоС зміг сформувати у випускників певний тип мислення відомий, унікальний і головне "працюючий".

Зараз, озираючись назад, я вже не можу згадати, що саме викладачі та адміністрація ЕйдоСа робили. Але те, що я бачу, зараз вражає. Вони змогли створити не тільки місце, куди хочеться знову і знову повертатися, а й дати ті навички та вміння, які дійсно стали в нагоді нам надалі, не забувши при цьому, про академічні знання та розвиток наших особистісних якостей. А чому тут дивуватися, та пристрасть і той професіоналізм, які притаманні всьому колективу ЕйдоСа, просто не можуть привести до інших результатів.

Я щиро радий тому, що закінчив саме ЕйдоС, я вдячний усьому колективу школи за здобуті знання та навички.

Богдан Куц

 


«До побачення, коханий «ЕйдоС» - Артур Фоменко

Ось і настав час прощатися – у другій чверті я вже навчатимусь у київській школі. Я дуже радий, що житиму в столиці України. Київ – велике, гарне місто, де багато цікавого.
Але мені дуже шкода розлучатися з ЕйдоСом, мені дуже подобалося тут вчитися. Щодня я ходив до школи з великим задоволенням, а на канікулах рахував дні до початку навчання, тому що в «Ейдосі» вчитися приємно, весело та цікаво.
Я ніколи не забуду свою першу вчительку Вікторію Броніславівну. Дякую їй величезне за турботу, увагу та справедливість.
Я часто згадуватиму мої улюблені уроки ТРВЗ з Оленою Михайлівною та фізкультуру з Галиною Іванівною.
Дякую всім вчителям та співробітникам «ЕйдоСу». І, звичайно, я ще довго пам'ятатиму своїх однокласників!

Бажаю всім здоров'я, успіхів та досягнення шляхетних цілей!

Фоменко Артур

 

#приватнашкола #школаейдос #приватнашкола #відгуки про школу|

5.11 2018 • Школа

к списку