Давайте розбиратися 👇🏻
Більшість шкіл каже, що екстернатна форма підходить усім дітям. Але насправді це не так.
За 9 років роботи екстернату в нашому Ліцеї, ми з впевненістю можемо сказати, для кого така форма навчання підходить ідеально:
👩🎓учні-спортсмени, музиканти тощо, які часто подорожують через змагання, та пропускають 1-3 тижні навчання. Випадають із навчального процесу, пропускають певні теми.
👩🎓діти, які перебувають за кордоном і здобувають іноземну освіту. Завдяки екстернату вони можуть одночасно отримувати й українську, щоб потім мати можливість вступити в українські вузи.
👩🎓 діти, які працюють у власному темпі - прискореному, або навпаки сповільненому, і їм не підходить загальний темп класу.
👩🎓діти з високим рівнем самостійності, бо екстернатна форма передбачає самостійне навчання. Також, в них є можливість формувати графік навчання з поглибленням в певні предмети.
👩🎓 діти, які мають слабкий імунітет та часто хворіють на распіраторні захворювання, через що часто відсутні на заняттях та пропускають навчальний матеріал.
👩🎓 діти, які бажають освоїти та скласти програми двох класів за один навчальний рік.
💙 Хочете дізнатися більше про форму навчання "екстернат"?
З радістю відповімо в директ, або за телефоном, або в viber/telegram за телефоном: +38-050-102-22-12
11.03 2025 • Экстернат