НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
Приватний заклад
«Ліцей інтелектуальної
творчості «ЕйдоС»
м. Запоріжжя»
+38 (050) 102-22-12 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Рубрика "Відповіді на питання Батьків"

Рубрика "Відповіді на питання Батьків"

ПРОЦЕС НАВЧАННЯ📚

☝️Навчання за формою "Екстернат" НЕ передбачає обов'язкових уроків за розкладом, обов'язкових звичних у звичайній школі домашніх завдань з їх перевіркою Вчителем та вимоги читати певний підручник на певній сторінці.

Все це зроблено для того, щоб Батьки і Учні могли спланувати і організувати навчальний простір так, як зручно саме їм в залежності від графіка і ритму життя сім'ї, індивідуального темпу роботи Дитини, додаткової зайнятості Дитини в спортивних, мистецьких та інших творчих секціях.🎨

📈Після проведення вступних діагностик, оформлення всіх документів (особової справи та підписання договору) і оплати першого платежу Вам на пошту будуть надісланий пакет документів з усіх навчальних предметів.

У нього входить:

🔸 Індивідуальний навчальний план;

🔹 Тематичне планування з датами контрольних робіт,

🔸 Електронні варіанти підручників;

🔹 Частково - посилання на ресурси (відео, уроки) з вільним доступом, які перевірені нашими вчителями і яким ми довіряємо;

🔸 Набори контрольних робіт незалежно від програми навчання.

Підсумковий контроль (в кінці навчального року) здійснюється в скайп режимі в кінці навчального року з усіх предметів. 📖

➕ При необхідності батьки можуть замовити скайп-урок з кожним Вчителем, наприклад з темі, яка складна для засвоєння. Вступні і проміжні контролі проводимо за допомогою електронної пошти. Ви отримуєте контрольну, роздруковуєте її, Дитина виконує її і ви фотографуєте або скануєте її і відправляєте відповідним листом.

☺️З першого класу Діти вивчають три мови (російську, українську та англійську), з 5 класу вводиться німецька або французька мова на вибір. Якщо до цього Дитина не вивчала другу іноземну, при зарахуванні може вибрати інший профіль навчання.

❗️В кінці кожного навчального року ми видаємо «Протокол навчальних досягнень дитини» (це аналог табеля). Один в електронному варіанті Батькам на пошту, другий з мокрою печаткою і підписом директора додаємо до особової справи.

По закінченню 9 і 11 класу учні отримують свідоцтва та атестати як у звичайній школі державного зразку.📬

📝Автор публікації: Валерія Прокопенко – заступник директора Школи «ЕйдоС».

18.03 2021 • Экстернат

к списку