НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
Приватний заклад
«Ліцей інтелектуальної
творчості «ЕйдоС»
м. Запоріжжя»
+38 (050) 102-22-12 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Онлайн навчання у Дитячому садку

Онлайн навчання у Дитячому садку

Дорогі батьки наших улюблених діток дитсадка!

Діти у цей воєнний час зіткнулися з тривожністю своїх рідних та дорослих, які поряд. І це, звичайно, призвело до стресу.

Дітям зараз не вистачає насиченості дня, яка була раніше: дорога до дитсадка, ігри, різноманітні заняття, спілкування з іншими дітками, з вихователем та педагогами. Ви ж знаєте, що навіть у ясельній групі протягом тижня вони спілкувалися як мінімум із 9-ма різними педагогами. Такої різноманітності спілкування у них зараз немає.

Ми пропонуємо онлайн навчання як підтримку звичайного спілкування з освітянами та можливість побачити своїх друзів із групи. Онлайн освіта – це можливість отримати острівець стабільності, побачити знайомих дорослих та друзів, провести час, як і раніше. На онлайн зустрічах (заняттях) передбачена робота з психологом, рухова активність, читання казок, малювання, знайомство з навколишнім світом, розвиток математичної та мовної готовності до навчання в школі (як би не здавалося, що школа в далекому майбутньому).

Усі наші заняття спрямовані на інтелектуальну готовність до навчання в школі, але ще важливіша психологічна готовність до навчання. Оскільки більшість дітей інтелектуально готові, а от психологічно  і особистісно – не завжди.

Спілкування дітей в інтернет-просторі також готує їх до цифрового світу, який уже настав і, навряд чи, відступить.  Наші дітки мають бути готові до цього. Тому, дорогі батьки, ваше завдання -- організація увімкнення комп'ютера та супроводу дитини під час онлайн заняття. По закінченню занять -- обговорення з дитиною, що вона дізналася нового, що запам'ятала, що сподобалося. До того ж варто скерувати думки дитини на те, що вона упустила або не доповнила. Також важливою складовою навчального процесу є закріплення набутих знань.

З вірою у вас, батьки наших вихованців!

Дякуємо вам за розуміння та підтримку тих цінностей ЕйдоСу, які ми транслюємо! 

Адміністрація Ясел-Садка ЕЙДОС.

28.03 2022 • Ясли-сад

к списку