НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
Приватний заклад
«Ліцей інтелектуальної
творчості «ЕйдоС»
м. Запоріжжя»
+38 (050) 102-22-12 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

35-а річниця Чорнобильської катастрофи

35-а річниця Чорнобильської катастрофи

Кожного року 26 квітня Україна й увесь світ згадує день Чорнобильської трагедії. ☝️Цей день є Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф.

▶️Аварія на ЧАЕС увійшла в історію як найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, що призвела до негативних екологічних, медичних, соціально-економічних наслідків.

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа завдяки самопожертві ліквідаторів аварії стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, ви, шановні ліквідатори, виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу та подальшого розповсюдження радіації.🌫

До дня пам’яті для Учнів Школи будуть проводитися заняття відповідно до їх віку.

На уроках буде розкрито не лише наслідки радіаційного забруднення, а й медичні та соціальні наслідки аварії на ЧАЕС, у яких сьогодні ми живемо і з якими будуть жити наші нащадки.

📚Також у старших класах автори уроків розглянуть і політичні передумови та вплив трагедії на становлення незалежної держави Україна.

🎥Тож приєднуйтесь до уроків від «Українського культурного фонду»: http://chornobyllessons.com/

26.04 2021 • Школа

к списку