НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
Приватний заклад
«Ліцей інтелектуальної
творчості «ЕйдоС»
м. Запоріжжя»
+38 (050) 102-22-12 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Чи про всі фішки Google ви знаєте?

Чи про всі фішки Google ви знаєте?

Сьогодні ми хочемо вас познайомити з одним цікавим додатком.😏

🤩Jamboard – це безкоштовний інтерактивний сервіс від Google, покликаний допомогти без проблем передати власні ідеї. Сервіс допомагає працювати та допрацьовувати цікаві креативні рішення спільними зусиллями.

Базується цей сервіс на хмарних технологіях☁️, тож користуватися ним можна з будь-яких гаджетів. І все в режимі реального часу. Багато в чому сервіс схожий на звичайну білу дошку для малювання маркерами. 🖍

📝На відміну від звичайної дошки, Jamboard не має обмежень за розміром вільного місця і кількістю учасників, які можуть одночасно малювати на ній. До того ж усе, що намальовано на онлайн-дошці, можна зберегти на Google Drive: матеріали записані на Google Jamboard, нікуди не зникнуть із часом.💻

💡Чому варто спробувати дошку Google Jamboard?

🔸Jamboard - простий, зрозумілий і зручний у використанні.

🔹Дошка Jamboard містить повний набір функцій для малювання, а також можливості для управління різними пензлями, функції розпізнавання рукописного введення, тощо.

🔸Є мобільний додаток для платформ Android та iOS, який без проблем запускається на смартфонах та планшетах.

🔹На дошку можна завантажувати файли з Google Диску.

🔸Google Jamboard необмежений у кількості учасників, де б вони не знаходилися (при наявності у всіх учасників доступу до Інтернету).

🔹У браузері та мобільному додатку Google Jamboard є віртуальна лазерна указка, яку ви можете увімкнути під час презентації. Усі переміщення вашої указки по поточній сторінці Jam-сесії відображатимуться в реальному часі у вигляді віртуальної світлової плями.

🔸Сервіс має необмежені можливості для роботи з ескізами, таблицями та діаграмами. Редагувати та змінювати їх можна у реальному часі.

🔹У Jamboard є можливість використовувати різні гугл-слайди, презентації, PDF-документи тощо.

Завдяки таким сервісам, онлайн навчання стає цікавим та захопленим.😉

📝Автор публікації: Катерина Прохорова - асистент Учителя в Школі «ЕйдоС».

21.04 2021 • Школа

к списку