НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
Приватний заклад
«Ліцей інтелектуальної
творчості «ЕйдоС»
м. Запоріжжя»
+38 (050) 102-22-12 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Діти – наше все! З Днем дитини!

Діти – наше все! З Днем дитини!

Цього дня хочеться нагадати, що Дитина – це наше продовження, але зі своїми поглядами, бажаннями та цілями. Завдання кожного дорослого, який так чи інакше маэ вплив на Дітей - подавати правильний приклад, допомагаючи сформуватися особистості правильно. У Школі ЕйдоС кожну дитину сприймають як особистість, забезпечуючи індивідуальний підхід.

Адже виховання дитини саме на ранніх етапах життя і формує подальшу особистість. І коли настає етап початку дорослого життя – університет чи перша робота і навіть перший бізнес, мають вплив аспекти закладені у дитинстві!

Наприклад, що потрібно молодому керівнику? Навичок, необхідних для правильного та успішного управління безмірна кількість, але основні – цілком можна розвинути ще у початкових класах Школи!

Саме тому єдина у своєму роді приватна Школа у Запоріжжі, Школа Ейдос приділяє велику увагу не лише інтелектуальному розвитку, а й особистісним якостям.

У День Дитини варто задуматися - чому навчають вашу Дитину у  школі та хто її оточує! Адже це ті чинники які й сформують особистість!

20.11 2021 • Школа

к списку