НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
Ліцей інтелектуальної творчості
«ЕйдоС» м. Запоріжжя»
+38 (050) 102-22-12 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

EidoSchool FEST -2019 "Школа по-новому" 2й день

EidoSchool FEST -2019 "Школа по-новому" 2й день

Нарешті у нас з'явилася вільна хвилинка у цьому вирії подій і ми можемо поділитися враженнями від другого дня конференції!

Другий день насправді видався корисним, енергійним та ефективним завдяки нашим спікерам та учасникам. Ми дізналися про нові технології у плануванні навчального процесу, технології використання TRIZ та Ейдетики в освітньому процесі. А також, навчилися виступати публічно, працювати з аудиторією та зацікавлювати її.

І почали ми з тренінгу з ораторського мистецтва для педагогів зі ром  Дмитром Бузовським - м. Дніпро, тренером  з презентацій і публічних виступів, автором інтенсивної методики навчання з ораторської майстерності.  Дмитро навчив більш ніж 5200 учасників тренінгу говорити і виступати якісно та ефективно. Його тренінги відвідали учасники з 12 країн світу, а також багато керівників та топ - менеджерів, серед яких: керівники поліції, судді, голови партій, бізнесмени-мільйонери, власники заводів, керівники великих компаній, популярні блогери. Дмитру довіряють навчання такі ТОП-компанії, як: Toyota, ALLO, Zdravo, Аляска, Centravis та ін. Своєю місією Дмитро вважає відкривати перед учнями світ можливостей при володінні ораторськими навичками.

Наприкінці тренінгу Анна Пономаренко, наша улюблена вчителька з хореографії, поділилася своїми враженнями від тренінгів Дмитра. Адже вона була на них раніше, та розповіла про ефективність методик для виступів перед аудиторією та учнями. Закріпити усе вирішили заспівавши пісню «Червона рута»!

У режимі он-лайн пройшли тренінги:

«Креативне мислення, засноване на TRIZ, - запорука успішного процесу освіти». Спікер Марк Баркан - США, м. Кноксвіл. Керівник Міжнародного неполітичного об'єднання «Education for a New Era». Доктор технічних наук і магістр управління бізнесом, Майстер TRIZ, Master Black Belt Lean Six Sigma, член Президії і Виконавчий Директор MATRIZ. З Марком ми вирішували цікаві задачі, та дізналися способи пошуку відповідей за допомогою TRIZ. Після такої цінної інформації, виникає почуття - як ми вирішували життєві питання до цього? Адже завжди покладатися на інтуїцію не ефективно, потрібно приймати логічні та правильні рішення. Саме як це робити і навчив нас Марк Баркан.

«TRIZ винахідник  - середовище для розвитку винахідницьких здібностей школярів». Спікер Алла Нестеренко - м. Петрозаводськ, Карелія, кандидат педагогічних наук, TRIZ - фахівець, методист з інноваційної діяльності. Алла розповіла нам про останні тренди методик викладання, як зробити навчальний процес ефективнішим, а знання доступнішими для розуміння дітьми.

Семінар з ейдетики. Спікер Ігор Матюгін - м. Москва, доктор пед. наук, професор Російської академії енциклопедій, засновник «Школи Ейдетики», автор книг з розвитку пам'яті, уваги та концентрації. Завдяки Ігорю, гості дізналися про «мнемокімнату», побачили інструменти Ейдетики у дії, а також випробували способи запам'ятовування на собі. Багато гостей були вражені ефективністю технік Ейдетики. Адже застосовувати її можна не лише у навчанні, а й у житті в цілому.

По завершенню другого дня Юлія Козаченко (заступник директора) провела аукціон з розіграшем призів від Школи, серед яких: безкоштовна участь у фестивалі наступного року, розробка проекту «КраїнаUA», «Методичний посібник для педагогів, психологів і студентів «Схема-модель ФСП як інструмент систематизації знань учнів і формування системного і творчого мислення» автор О. М. Грединарова. Учасники впродовж двох днів заробляли «ейдолики» (місцева Шкільна валюта) за виконання завдань, розробку уроків, участь у квесті і т. ін. І, саме за зароблені ейдолики, купували лоти.

Традиційно учасники Фестивалю EidoSchool FEST урочисто отримали сертифікати від генерального директора Школи, сертифікованого фахівця МАTRIZ 3-го рівня та співзасновника УА TRIZ Олени Михайлівни Грединарової.

Скажіть, де ще викладачі можуть підвищувати свою експертність, дізнаватися нові технології в освітньому процесі, при цьому співати й танцювати? Тільки у Школі «ЕйдоС» і тільки на EidoSchool FEST "Школа по-новому"!

Хто не зміг відвідати фестиваль у цьому році - тримайте руку на інформаційному пульсі Школи, адже до наступного фестивалю залишилось усього 355 днів!

11.11 2019 • Школа

к списку