15 березня – чудовий день для ПРОЕКТУ!
Так вирішили учні 1, 2 та 4 класів і…. НЕ помилились!
«Фокуси – це круто! Фокуси – це весело!», - вигукували першокласники, які у підсумку проектного дня приміряли на себе дуже важливу роль – роль членів журі. Саме від їхньої компетентної думки залежав вибір команди фокусників 2 та 4 класів, які змогли здійснити якісну постановку оригінального фокусу та ще й показати роботу всієї команди!
Саме так, феєрично, завершилась проектна робота «Фокуси». Діти порівнювали фокусника та фею, знайомились з найвідомішими фокусниками сучасності. Займалися пошуком інформації, самостійно готували презентації зі спец-ефектами, писали статті для газети і звісно готували самостійний показ фокусу, який відповідає всім зазначеним критеріям.
Результат: долоні червоні від оплесків, відкрито нові акторські здібності учнів, задоволені члени журі – першокласники та юні професійні актори – учні 2 та 4 класів.
Автор публікації
заступник директора
Ольга Вікторівна Дубова
#ШколаЕйдоС #ШколаЭйдоС #Школадлядетей #Детиучатсясудовольствием
16.03 2019 • Школа