НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
+38 (050) 102-22-12
+38 (061) 239-65-60 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Наш первый выпуск в Школе «ЭйдоС» в 2010 году. Первые выпускники - это восемь Учеников.

Наш первый выпуск в Школе «ЭйдоС» в 2010 году. Первые выпускники - это восемь Учеников.

Вони завжди були старшими!

У 4 класі або в 8 класі, але вони були старші, так як старше їх в «Ейдос» не було. До них завжди ставилися, як до старших. І це відбилося на їх розвитку. Нещодавно дивилася відео уроку, коли вони були в 6 класі (був дещо інший склад Учнів), так я б зараз не ризикнула так проводити урок ТРИЗ і урок бізнесу (підприємництва), як тоді.

Уявіть, вони засвоювали поняття адміністративного, технічного та фізичного протиріччя. Або якісні рівні Pablik Relations, позиціонування, відбудування від конкурентів, антиреклама і т.д.

І ось, зустріч онлайн через 10 років з закінчення Школи.

4 випускника живуть в Запоріжжі, а 4 випускника - в інших країнах: Німеччина, Канада, Мальта. Всі випускники мають достатній фінансовий рівень. І ставлять цілі - досягти більшого. Причому вважають, що мати крутий автомобіль - це не є Мета Життя.

Що порадувало: Хлопці готові вкладати інвестиції в себе, в свій розвиток, в духовні цінності, професійні компетентності.

І мій традиційне запитання: що змінити і додати в освітній процес Школи. Ось що вони відповіли: потрібно більше практичних курсів; соціальної відповідальності; робити акцент на сильних сторонах Учнів; вчити бути самим собою; вміти працювати з великою кількістю інформації; показувати і обговорювати відео, які їм допоможуть в розумінні пристрою Миру, професіоналізму і бізнесу; читати потрібні для Життя книги, а не тільки твори літератури за програмою.

Ось такі наші усвідомлені випускники! Дякую Микиту Шляхова, Богдана Куц, Артема Фірсова, Олену Лебедєву, Марину Гречнєв, Аллу Лейбович, Анну Павловську і Анастасію Ілларіонову за вашу діяльність, яка робить світ кращим. Дякую за ваші думки в категорії «свобода», за зміни в цьому Світі з любов'ю!

Ми вас підтримуємо!

Автор публікації: Олена Гредінарова - Генеральний директор Школи «ЕйдоС».

22.01 2021 • Школа

к списку