НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
Приватний заклад
«Ліцей інтелектуальної
творчості «ЕйдоС»
м. Запоріжжя»
+38 (050) 102-22-12 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Наші досягнення

Наші досягнення

Чи важливо говорити про досягнення? Психологи вважають, що об'єктивна оцінка своїх досягнень - досить корисна, бо саме аналіз результатів діяльності дозволяє побачити зони росту та відшукати додаткові ресурси.

2021-2022 навчальний рік, не дивлячись на усі складності, приніс Школі «ЕйдоС» певні нагороди. Розпочали ми його традиційно навчальним зануренням на березі моря «Школою Відкриттів». За допомогою знань учні створювали власні унікальні розробки, знаходили креативні рішення та навіть здобували вогонь. А головне, що все це відбувалось у дружній атмосфері на березі моря.

Нажаль карантин та війна не дозволили взяти участь  у всіх запланованих олімпіадах і конкурсах. Але учні Школи встигли здобути призові місця на рівні міста: 3 місце у МАН та 3 місце у районній олімпіаді з історії України.

За підсумками навчального року 17% учнів Школи «ЕйдоС» мають високий рівень навченості. Вчителі ефективно використовували освітні інструменти для формування в учнів універсальних, предметних та міжпредметних компетентностей. Рівень їхніх сформованостей ми бачили під час проведення безурочних навчальних днів та предметних тижнів. Прикладом цього є проєкти «Орел і решка», бізнес занурення та День Винахідників.

Школа «ЕйдоС» витримала й випробування війною. Ми одразу відновили онлайн навчання. Розуміючи, що нашим учням дуже важливо отримати психологічну підтримку, ми створили всі умови, щоб діти мали змогу продовжити навчання не дивлячись на те, у якій країні вони опинились. Три місяці безперервної онлайн роботи дозволили нашим учням закінчити навчальний процес й отримати усі необхідні знання в повному обсязі.

Яскравим завершенням стало свято Happy Level Up та літній табір EidoS Life, які дозволили об’єднати наших учнів, батьків та вчителів і довести, що разом ми здатні витримати все.

Упевнені, що з 1 вересня ми зможемо нашою великою родиною «ЕйдоС» розпочати навчання та продовжити свою роботу. І наступного року наші досягнення будуть ще більш значущими й вагомими.

Автор тексту – заступник директора з виховної роботи Юлія Андріївна Тюріна

4.07 2022 • Школа

к списку