НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
Приватний заклад
«Ліцей інтелектуальної
творчості «ЕйдоС»
м. Запоріжжя»
+38 (050) 102-22-12 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Навчання в ЕЙДОСІ за формою навчання ОНЛАЙН

Навчання в ЕЙДОСІ за формою навчання ОНЛАЙН

Організація навчального процесу в умовах воєнного стану та бойових дій складна, але ми маємо передбачити всі можливі складні ситуації та їх вирішення. Задля усунення можливих форс-мажорів адміністрація та керівництво Ліцею ЕЙДОС розробили алгоритм, а також контролюють його дотримання педагогами.

Навчання в ЕЙДОСІ за формою навчання ОНЛАЙН це:

✅ Щодня уроки в онлайн режимі через скайп, вайбер, телеграм.

✅ Онлайн виконання домашнього завдання на консультаціях та клубах в другій половині дня.

✅ Можливість побачити запис усіх уроків та консультацій для тих дітей, у кого вимкнули світло, не працює інтернет, або були відсутні через тривоги.

✅ Заміна уроків тими вчителями, у кого є світло для надання якісної освіти, використовуючи матеріали з предмету, які вчителі готують завчасно та зберігають на гугл диску.

✅ Можливість завантажити електронні підручники та роздрукувати їх, для того, щоб користуватися за відсутності світла та інтернету.

✅ Підтримка учнів та батьків учителями, ассистентами класу, класними керівниками та адміністрацією майже цілодобово: перевірка робіт учнів та відповіді на їхні питання, коли в них вийшло "схопити" Інтернет, або надали світло, зручна система зберігання даних про домашні завдання, поради, мотивація, та психологічна підтримка.

✅ Розроблені та впроваджені для учнів онлайн-марафони, виховні заходи, проєктні дні та компетентності завдання - навіть в онлайн режимі Ліцей окрім стандарту формує в учнів життєві компетентності та учня-вирішувача.

Запрошуємо вас і вашу дитину доєднатись до нашої теплої та дружньої родини ЕЙДОС. Пишіть в особисті, залишайте "+" у коментарях, або телефонуйте за номером +38 050-102-22-12.

12.12 2022 • Школа

к списку