НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
Ліцей інтелектуальної творчості
«ЕйдоС» м. Запоріжжя»
+38 (050) 102-22-12 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Приватна шкільна освіта - чи потрібна?

Приватна шкільна освіта - чи потрібна?

В усьому світі, й в Україні зокрема, розвивається приватна освіта. В ОАЕ, наприклад, кількість приватних шкіл сягає майже 90%, в Європі – 10%, а в США – 15%. А в Україні лише трохи більше 1%.

Значну частину життя дитина проводить в Школі. І сьогодні недостатньо бути просто Школою.

🌠Це має бути освітній простір з позитивною атмосферою.
🌠Дитина тут має почуватися безпечно та впевнено, не боятися бути собою та розуміти, що її дії вливають не лише на її майбутнє, а й на майбутнє держави та людей навколо.
🌠Діти мають зрозуміти ще в школі, що на досягнення мети потрібно працювати.

Тому наша приватна Школа має розроблену стратегію роботи та розвитку. Декларує свої цінності та, водночас, дає реально якісні знання Учням. І що найголовніше, Школа несе відповідальність за результат своєї роботи🔥🏫

📌Однак перед приватними закладами освіти стоїть низка проблем, в першу чергу ментальних та фінансових.

❗Основна ментальна проблема полягає у сприйнятті вартості якісної освіти з боку Батьків. Переважна більшість яких зросла у соціалістичній державі, де освіта й медицина були безкоштовними.
Доволі часто можна почути, що саме така система дала гарні знання, з якими вони змогли «пробитися в люди».
❌Тому, якщо й стоїть вибір між приватною Школою та державною, але «статусною», вони обирають державну. Навіть попри те, що в таких «престижних» школах/ліцеях/гімназіях практикуються «благодійні внески» які інколи бувають не набагато меншими за вартісь приватної освіти.

🤔 Однак сьогодні високі оцінки та набуті знання не гарантують, на жаль, реалізацію особистості в житті та успішне майбутнє.

Сьогодні вже не достатньо насичувати розум Дитини суцільними знаннями – важливо ще й розвивати критичне мислення, креативність, комплексний підхід до розв'язаня питань.🤷🏻‍♀️

Власне, розуміючи проблеми освіти в Україні варто серйозно поставитися до питання вибору Школи для своєї дитини. Ми приведемо декілька тверджень, погоджуватися чи ні, справа окрема, але задуматися всеодно варто. 

✅Приватна школа це комплексно продумане місце, звідки випускаються підлітки із достатньо сформованою академічною базою, з розвинутими м’якими навичками та з чітким розумінням, що вони є окремими особистостями та, водночас, громадянами своєї країни та світу💪

✅Обираючи приватну школу, ви забезпечуєте краще майбутнє своїм нащадкам.

Якщо ви хочете дізнатися подробиці про приватну шкільну освіту, телефнуйте: 

38098-373-10-57

16.07 2021 • Школа

к списку