НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
Ліцей інтелектуальної творчості
«ЕйдоС» м. Запоріжжя»
+38 (050) 102-22-12 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Підсумки навчального року початкова школа

Підсумки навчального року початкова школа

Ось і прийшли довгоочікувані канікули❣️!

Підручники та зошити мирно відпочивають, чекають і класи «Школи «ЕЙДОС» на вчителів та завзятий дзвінкий дитячий сміх…
Цей навчальний рік був зовсім непростий. Карантин, непередбачувані канікули, знову навчання у форматі онлайн та…бойові дії! Проте, це надало всім нам можливість об'єднатися та стати сильнішими! Цінувати те, що ми маємо і любити СВІТ.
Наші учні початкової ланки, попри все, які і більш ніж п'ятнадцять років поспіль, не перестають дивувати своїми результатами участі у Міжнародному інтелектуальному проекті «ЕМУ-СПЕЦІАЛІСТ» (Ерудит Марафон Учнів). Дають привід радіти вчителям та батькам за підростаюче розумне покоління Держави.

У цьому році конкурс тривав протягом січня-лютого 2022 року. І не дивлячись на всілякі перешкоди, ми змогли його гідно завершити, отримавши певні відзнаки!

У конкурсі приймали участь 72 дитини🎓, а це майже 100% учнів нашої початкової ланки! Конкурс складався з шести турів за окремими предметами варіативної складової: мови та читання, математики, англійської, інформатики та курсу «Навколишній світ».
Кожен учасник мав змогу заробити для своєї школи від 1 до 3 балів за вірну відповідь на запитання турів (кількість залежить від складності запитання). Нехитрі математичні підрахунки дають змогу побачити, скільки можуть заробити всі учні нашої Школи чи одна паралель класів звичайної загальноосвітньої школи. Але, зароблено 1543 бали, що відповідає 39 місцю у загальному заліку серед 224 шкіл з п'яти держав світу! Україну у цьому році представляла тільки «Школа «ЕЙДОС».

У доробку ми маємо 15 переможців🏆 у першому класі, 14 – у другому, 8 – у третьому та 3 – у четвертому. Серед переможців слід виділити учня першого класу, Прокопенка Максима, який став абсолютним переможцем у п'яти з шести номінацій! Та хлопців-першачків, Генер Олександра й Подунаєнка Степана, які вибороли перемогу в чотирьох номінаціях з шести!

Слід зазначити, що у цьому році, як і традиційно, наші учні показують найкращі результати з англійської (вчителі Сидоренко Ганна Сергіївна та Фелоненко Микола Сергійович) та курсу «Навколишній Світ» (вчителі Борзило Катерина Сергіївна та Карпенко Юлія Олегівна). У поточному році найкращі показники показали учні з інформатики (мабуть даються в знаки уроки онлайн вже другий рік поспіль, ще й з середньої групи дитячого садка!). Щиро вітаємо нашого викладача інформатики Прокопенко Валерію Андріївну! 

Дякуємо 🙏класним керівникам та вчителям наших діток Шаховій Інні Вікторівні, Малиновській Вікторії Броніславівні, Таралешко Наталії Валеріївні та Лейбович Олені Вікторівні за сумлінну підготовку учнів до конкурсу.

Не втомлюємося дякувати засновникам та керівникам Приватного комплексу безперервної освіти «Школа «ЕЙДОС», Грединаровим Олені Михайлівні та Ігорю Леонідовичу, за простір  для творчого розвитку та становлення особистості кожної дитини! За можливість брати участь ВСІМ ДІТЯМ участь в різних олімпіадах та конкурсах! 
Наші ДІТИ – майбутнє України! Гідна нація РОЗУМНИХ ЛЮДЕЙ!!!
З вірою у ПЕРЕМОГУ 💛💙 чекаємо знову всіх у найкращій Школі на планеті Земля🌎)) 

Автор тексту - заступник директора з навчальної роботи Ольга Вікторівна Дубова.

30.06 2022 • Школа

к списку