НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
Приватний заклад
«Ліцей інтелектуальної
творчості «ЕйдоС»
м. Запоріжжя»
+38 (050) 102-22-12 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Традиційне навчання у наш час зазнає істотних змін на всіх стадіях навчального процесу.

Традиційне навчання у наш час зазнає істотних змін на всіх стадіях навчального процесу.

☝️Вдосконалення способів самостійної роботи полягає в підвищенні якості знань учнів, розвитку вміння самостійно здобувати і поглиблювати свої знання, у пошуку раціональних шляхів вирішення поставленої задачі.

▶️PhET Interactive Simulations – проект з відкритим освітнім ресурсом, який створює та розміщує пояснення, що можна дослідити. Він був заснований у 2002 році лауреатом Нобелівської премії Карлом Віманом.

📃Місія проекту: "Просувати наукову та математичну грамотність та освіту у всьому світі за допомогою безкоштовних інтерактивних моделювань".

Phet надає безкоштовно цікаві, інтерактивні, науково-обґрунтовані симуляції з природничих наук і математики.📚

😃Моделювання написані на Java, Flash або HTML5, і можуть бути виконані прямо в Інтернеті або завантажені на ваш комп'ютер.

🤩Користуючись засобами мультимедіа, ми маємо можливість розглянути уявний експеримент, який займає важливе місце під час навчанні та служить для розуміння реальних об’єктів пізнання природи.🌳

😉Слідкуйте за нашими новинами та дізнавайтесь про інші цікаві ресурси для навчання.

🖌Публікацію складено за посиланням на «Підбірку сервісв для дистанційного навчання», від заступника директора Школи «ЕйдоС» з дослідницької та проектної діяльності - Маргарити Зінченко.

18.11 2020 • Школа

к списку