НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
Приватний заклад
«Ліцей інтелектуальної
творчості «ЕйдоС»
м. Запоріжжя»
+38 (050) 102-22-12 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Всесвітній день соціальних мереж

Всесвітній день соціальних мереж

 

Сьогодні увесь світ відзначає день соціальних мереж. І ми не могли оминути цю подію. Адже у наш час, соціальні мережі стали невід'ємною частиною життя. А для деяких ще й способом заробітку або самовираження

Школа «ЕйдоС», як центр передової та сучасної освіти підготувала декілька порад щодо соціальних мереж.

Перший пункт полягає у відкритості життя при веденні соціальних сторінок, тобто варто пам'ятати про соціальну відповідальність. Ваша сторінка - це показник вас, як людини, адже через сторінку можна дізнатися дуже багато інформації про людину. 

Друге, це мета ведення сторінки. Дуже добре, коли ваші соціальні мережі мають мету. Наприклад, можна викладати цікаві історії, фото, власні вірші, малюнки, музику та інше. Усе що має мету, подобається людям. 

Ну і третє, це все ж таки присутність деякої анонімності у мережі. Адже якщо у людини вказана якась інформація, фото, це не означає, що по ту сторону насправді саме ця людина. 

У Школі «ЕйдоС» серед дітей періодично проводяться тренінги з безпеки у соціальних мережах. А також з блогінгу та інструментів розвитку власного блогу, та навіть заробітку на ньому. 

Також, будемо раді бачити вас на соціальних сторінках Школи!

https://www.facebook.com/eidosschool/

https://www.instagram.com/eidos_school/

Якщо вас цікавить приватна школа у Запоріжжі, не вагайтесь, телефонуйте!

0983731057

30.06 2021 • Школа

к списку