НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
НАВЧАЙТЕСЯ З КРАЩИМИ
У КРАЩИХ!
Приватний заклад
«Ліцей інтелектуальної
творчості «ЕйдоС»
м. Запоріжжя»
+38 (050) 102-22-12 69091, Україна, м. Запоріжжя,
вул. Нижньодніпровська, 4а
UA     RU

Всесвітній день відмови від поліетилену

Всесвітній день відмови від поліетилену

Сьогодні весь світ відзначає день відмови від поліетиленових пакетів та поліетилену вцілому. Безумовно це глобальна проблема для всього світу. І якщо ми її не бачимо в нашій країні і в нашому місті, це не означає, що такої проблеми немає. Існують країни, річки яких забруднені щільними "острівцями" з пластику та пакетів в тому числі.


Така проблема склалася через повсюдне використання поліетиленових пакетів, плівок, стрейч - плівок, скотчу та подібних матеріалів. Звичайно, без деяких з них буде складно. Наприклад, якщо пакет з поліетилену можна замінити на папір або рослинний матеріал, то чим замінити скотч, зберігши його міцність і липкість?


Саме для відповідей на такі і більш складні питання застосовується TRIZ. Як наука, це дуже цікава область, рішення якої реально застосовуються в житті. Саме за допомогою TRIZ можна ставити такі складні завдання, як заміна одного матеріалу на інший, навіть із збереженням цільового призначення (той же скотч) і знаходити рішення з урахуванням витрат на ці рішення.


Тому в наш час, приватна школа повинна давати актуальні знання, які можна використовувати в житті. При цьому використовуючи інноваційні технології в освіті. А Запоріжжю, як місту з багатьма екологічними проблемами, окрім пластика, потрібні нові і сучасні рішення. І можливо учень Школи «ЕйдоС» за допомогою TRIZ зможе виправити екологічну ситуацію не тільки регіону, але і всієї Укріани!

3.07 2021 • Школа

к списку